Title
Úvod Zajímavosti Ceramica Vogue - série Glass Bamboo
Ceramica Vogue - série Glass Bamboo

Vogue_bambooItalská keramická společnost Ceramica Vogue přichází s moderními keramickými obklady a dlažbou s širokým spektrem 167 barev, osmi povrchů a 32 speciálních formátů. Tyto čísla se rok od roku rozšiřují. Ceramica Vogue nabízí netradiční a inovativní přístup při realizaci moderních bytových i komerčních interiérů a exteriérů. Ve svých unikátních kolekcích reaguje na náročné požadavky zákazníků na trhu keramických dlažeb a obkladů.

Sofistikovanou hru neprůhlednosti a transparentnosti nabízí série keramické dlažby a obkladů Vogue Glass Bamboo.  Povrch keramických produktů ke zdobený jemnými linkami v základního odstínu.V sérii najdeme šest barev, bílou, béžovou, hnědou, oranžovou, zelenou a šedou (Vogue Glass Bamboo Ghiaccio, Vogue Glass Bamboo Seta, Vogue Glass Bamboo Caffe, Vogue Glass Bamboo Papaya, Vogue Glass Bamboo Pistacchio, Vogue Glass Bamboo Grigio). K dispozici je formát je obdélníkový formát 15x60 cm. Sérii Vogue Glass Bamboo je  možno kombinovat s dalšími sériemi této řady, jako je V3 Satinato a VL Lucido. Série Vogue Glass Bamboo je vhodná do všech prostor, a to jak na podlahy, tak na stěny bytových i komerčních interiérů. Dodá prostorům estetickou emotivní hodnotu. Kromě špičkových technologických vlastností, jako je vysoká odolnost a snadná údržba vyniká svěžestí a harmonickým stylem. Sérii Vogue Glass Bamboo si můžete prohlédnout v naší fotogalerii koupelen.

Značka Ceramica Vogue vznikla v roce 1978 a specializuje se na glazované porcelánové dlaždice na podlahy a stěny. Při tvorbě a realizacích obkladů a dlažeb využívá služeb světových designérů a návrhářů. Vznikají tak keramické produkty s vysokými technickými vlastnostmi, s moderním designem, s grafickými dekoracemi s velkými kreativními možnostmi a lze jimi vytvářet individuální, estetický a nadčasový bytový prostor v koupelnách, kuchyních a v dalších obytných místnostech. O keramické dlažby a obklady Ceramica Vogue je díky špičkové kvalitě velký zájem na celém světě, především v Rusku a v Číně, kde si Vogue založila své pobočky. Chcete-li vidět ostatní realizace tohoto výrobce, navštivte zde online fotogalerii koupelen.
 
TOPlist