Title
Úvod Zajímavosti Ceramica di Sirone - série I colori
Ceramica di Sirone - série I colori

CESI_colori

Ceramica di Sirone neboli ve zkratce CE.SI.  je italský výrobce keramických dlažeb a obkladů, který se specializuje na výrobu jednobarevných keramických produktů. Tyto produkty se vyrábí na slinutém střepu a díky speciální technologické výrobě jsou keramické obklady a dlažba CE.SI. vysoce kvalitní  a tudíž velmi žádané.  Společnost CE.SI. neustále sleduje moderní a žádané trendy na světovém trhu, na které dokáže pružně reagovat a tak uspokojit nároky náročných zákazníků.

Read More

 

Kolekce keramických dlažeb CE.SI. I Colori je, jak už sám název napovídá, velmi barevná. Najdeme zde 48 různých odstínů příjemných barev a devět formátů.  Kolekce CE.SI. I Colori je doplněna krásnou barevnou mozaikou ve velikosti  2,5x2,5 cm. Kolekce CE.SI. I Colori se vyrábí s matným, a lesklým povrchem. Třetí variantou povrchu je tzv. Antislip a keramická dlažby s tímto povrchem je určená do veřejných prostor s vysokými nároky na protiskluz. Tato řada je výjimečná svým speciálně upraveným protiskluzovým povrchem a splňuje nejen přísné bezpečnostní předpisy, ale optimálně kombinuje funkčnost a estetiku keramických dlažeb. Dlažby Antisilp jsou vhodné především do mokrých prostor (okolí bazénů, sprch).  Doplňkem protiskluzové řady je i mozaika nalepená na síti. Celá kolekce CE.SI. I Colori je doplněna speciálními tvarovkami, které vhodným způsobem doplňují moderní prostory.

Kolekce keramických obkladů a dlažeb CE.SI. I Colori působí velmi svěže, živě, svými zářivými barvami dokážou oživit jakýkoli prostor. CE.SI.  Ceramica di Sirone, který je specialistou  ve výrobě jednobarevných obkladů a dlažeb, též nazývaných unicolore vytváří originální a působivé variace, které si zákazník může přizpůsobit vlastnímu stylu. Své využití najde při realizacích moderních koupelen, koupelen, saun apod., a to jak na podlahách i stěnách.
 
TOPlist