Title
Úvod Zajímavosti Century - Fahrenheit
Century - Fahrenheit
FahrenheitV sériích Century najdeme kromě špičkové kvality a moderního designu dlažby a obklady velkých formátů, s širokým množstvím stylů, barev, dekorů a povrchů, s imitacemi přírodních prvků. Keramické obklady a dlažby Century jsou vyráběny ze surovin s nízkým dopadem na životní prostředí. Obklady a dlažba značky Century jsou vhodné do všech moderních interiérů i exteriérů, na podlahy i stěny a vyznačují se vysokou životností, odolností vůči chemickému a fyzikálnímu opotřebení a také se snadno se udržují.

Série keramické dlažby a obkladů Century Fahrenheit je mimořádně odolná vůči fyzikálnímu a chemickému zatížení. Proto je vhodná nejen do bytového interiéru, ale i do komerčních prostor s vysokým provozem. Vyrábí se ve čtyřech barevných odstínech, béžové, šedé a černé. K dispozici jsou formáty  120x120 cm, 60x120 cm a 60x60 cm. Velké formáty série Century Fahrenheit vytvářejí krásné a opticky jednolité plochy, které se velmi snadno udržují. Nabídka série Century Fahrenheit je doplněna dekory zdobenými různými lomenými čárami, a jednobarevnou mozaikou ve velikosti 4,7x4,7 cm. Keramická dlažba a obklady Century Fahrenheit působí velmi elegantně a nadčasově, a tak snese i výraznější doplňky a barvy nábytku v interiéru. Zaujme především ty, kteří mají rádi minimalistický a jednoduchý styl. Ostatně se můžete přesvědčit zde na online fotogalerii koupelen.
Italský výrobce keramické dlažby a obkladů Century neustále rozvíjí technologickou výrobu a investuje do moderních inovativních postupů, aby dosáhl co nejlepších a kvalitních produktů. Pružně reaguje na moderní trendy ve světě keramických dlažeb a obkladů a svou nabídku neustále rozšiřuje o nové pozoruhodné série a styly. Keramické obklady a dlažba Century Adventure nacházejí díky své kvalitě a špičkovému designu stále větší zájem zákazníků, architektů a bytových designérů na celém světě.
 
TOPlist