Title
Úvod Zajímavosti CE.SI. - série Mosaico
CE.SI. - série Mosaico

cesi_mosaici.jpgCE.SI. - Ceramiche di Sirone je specialistou  ve výrobě jednobarevných obkladů a dlažeb, též nazývaných unicolore. Firma vznikla v roce 1872 ve městě Sirone v regionu Lecco. Právě tato oblast, domov barev textilního průmyslu, byla inspirací pro sortiment výrobce Ce.SI. Keramické obklady a dlažba značky CE.SI. vynikají vysokou kvalitou svých produktů, kterou dosahují  díky své speciální výrobní technologii.  Pro značku CE.SI. je také charakteristická široká škála barev a odstínů. Keramické produkty značky CE.SI. jsou ve světě neustále žádány a poptávka o ně stále vzrůstá.

 V kolekci keramických dlažeb a obkladů CE.SI. Mosaico je zastoupena moderní, glazovaná mozaika ve velikosti 2,5x2,5 cm. Zvláštností této kolekce je to, že mozaika je nalepena na speciální síti, která zaručuje ideální pokládku i v problematických místech. Kolekce CE.SI. Mosaico  je zastoupena opravdu velkým množstvím barev a barevných kombinací, kterou jsou rozděleny ve třech řadách (Hellas, Atlantica, I Deserti). Řada Hellas nabízí mozaiku ve formátu 2,5x2,5 cm v šestnácti barevných odstínech.  Řada Atlantica nabízí deset barevných variací, rovněž ve formátu2,5x2,5 cm. Kolekce I Deserti je řada, která je zastoupena mozaikou v šesti barvách, dvou formátech a to 2,5x2,5 cm a 3x10 cm.

Keramické obklady a dlažba série CE.SI. Mosaico mají své nezastupitelné místo při realizacích koupelen a prostoru okolo bazénů, van apod. Působí svěže, originálně a živě. Lze je kombinovat s keramickými produkty z ostatních kolekcí a tím vytvářet nepřeberné množství kreativních kombinacím, které vyhovují vlastnímu stylu spotřebitele. Lze je použít na podlahy i stěny v bytových prostorách. Originální design, jasné barvy, lesklý povrch a v neposlední řadě vynikající fyzikální vlastnosti, to jsou synonyma pro kolekci CE.SI. Mosaico.

 
TOPlist