Title
Úvod Zajímavosti CE.SI. - série I riflessi
CE.SI. - série I riflessi

CeSi_ireflesi002miniCeramiche CE.SI je italský výrobce keramických dlažeb a obkladů, který se specializuje na výrobu jednobarevných keramických produktů. Tyto produkty se vyrábí na slinutém střepu a díky speciální technologické výrobě jsou keramické obklady a dlažby CE.SI. vysoce kvalitní  a tudíž velmi žádané.  Společnost CE.SI. neustále sleduje moderní a žádané trendy na světovém trhu, na které dokáže pružně reagovat a tak uspokojit nároky náročných zákazníků. Italský výrobce CE.SI. je známý tím, že se specializuje na výrobu jednobarevných keramických mozaik, dlažeb a obkladů. Značka CE.SI. byla založena v roce 1872 ve městě Sirone, region Lecco.

Keramické dlažby a obklady keramičky CE.SI. lze uplatnit při realizacích koupelen, kuchyní a celého bytového sektoru a to jak na podlahy i na stěny.  Díky skvělým technologickým vlastnostem je keramické produkty možno použít i v místech se zvýšeným zatížením v komerční sféře.

S velkým množstvím barevných kombinací, povrchů i formátů přichází série CE.SI. I Riflessi. Série keramické mozaiky CE.SI. I Riflessi je zastoupená 18 barevnými variacemi v teplých i studených odstínech, a ve dvou formátech 1x1 cm a 2,5x2,5 cm. Povrch mozaik je buď lesklý nebo matný. Najdeme zde keramickou mozaiku v barevných přechodech, nebo s bílým základem, doplněnou jednou výraznou barvou. V nabídce jsou také listela  v deseti výrazných barvách, bílé, šedé, černé, červené, hnědé, žluté, zelené, fialové a modré. Série je k dispozici s lesklým povrchem, a ve formátu 3x60 cm.  Mozaiky CE.SI. I Riflessi jsou velmi žádané na podlahy i stěny především do moderních koupelen, welnes center, saun, bazénů apod. Působí svěžím a výrazným dojmem, navodí vám atmosféru čistoty, barev, svěžesti a harmonie. Díky velkému výběru produktů a povrchů si vyberou i ti nejnáročnější zákazníci. Tyto mozaiky se dají skvěle kombinovat s ostatními sériemi výrobce CE.SI. Přesvědčit se můžete na online fotogalerii koupelen.

 

 

 
TOPlist