Title
Úvod Zajímavosti Casa Dolce Casa - série Flagstone
Casa Dolce Casa - série Flagstone

CasaDolceCasa_FlagstoneItalský výrobce Casa Dolce Casa neustále investuje do precizní a špičkové technologie výroby, a dosahuje tak osobitého, vysoce kvalitního keramického produktu s moderním grafickým designem v různých barevných tónech. Hlavní filozofií výrobce Casa Dolce Casa je víra v hodnoty umění a kultury s podporou humanitárních projektů. Svými produkty dává společnost Casa Dolce Casa možnost kreativní tvorbě bytového designu, který si přizpůsobíte svému stylu a náladě. S keramickými dlažby a obklady výrobce Casa Dolce Casa vytvoříte elegantní koupelny, kuchyně, obytné místnosti a využijete je i při realizacích venkovních prostor. Pro významného výrobce keramických obkladů a dlažeb Casa Dolce Casa je symbolická vysoká kvalita a kreativita.

Společnost Casa Dolce Casa je známá patentovanou výrobní technologií Casabland, při kterém dochází k přesnému míchání produktů z různých výrobních linek a vznikají tak zajímavé a harmonické série keramických obkladů a dlažeb.

Série keramických dlažeb a obkladů v imitaci kamene nese název Casa Dolce Casa Flagstone. Keramická dlažba a obklady Casa Dolce Casa Flagstone se vyrábí ve čtyřech barevných kombinacích, v bílé, béžové, šedé a černé. Na základní barvy navazují jednotlivé barevné odstíny, které mezi sebou barevně ladí.  V nabídce najdeme velké množství různých formátů a tvarů. Povrch keramických produktů je mírně strukturovaný a na pohled i na dotek věrně evokuje přírodní kámen. Nabídku série Casa Dolce Casa Flagstone doplňuje mozaika ve čtvercovém i v obdélníkovém formátu ve vícebarevných kombinacích. Keramické obklady a dlažba Casa Dolce Casa Flagstone jsou vhodné do koupelen i do celého bytového interiéru. Působí neobyčejně vkusně a příjemně, svým přirozeným vzhledem dotváří náladu a styl domova. Vynikají snadnou údržbou a vysokou technologickou kvalitou. Sérii Casa Dolce Casa Flagstone si můžete prohlédnout na online fotogalerii koupelen.

 
TOPlist