Title
Úvod Zajímavosti Caesar Ceramiche - série Feel
Caesar Ceramiche - série Feel

caesarfeel_banca00Keramička Caesar má ve své nabídce více jak 4000 produktů. Je zárukou kvalitní technologické výroby a její produkty se snaží svým designovým pojetím a architektonickou ojedinělostí o naprosto vyjímečné ztvárnění budov a obydlí. Od roku 1988 je keramička Caesar synonymem nejvyšší kvality slinuté keramické dlažby a to svým dokonalým propojením technologického zpracování, funkčnosti a estetiky.

 

Read More Caesar přichází na trh s novou kolekcí Feel, což v překladu znamená pocit. Série Feel skutečně vzbuzuje pocit harmonie, krásy, elegance a dokonalosti. Caesar navrhl svou kolekci Feel v jedenácti jemných barvách a tím rozšířil všestrannost jejich použití. Kolekce Feel  nabízí barvy Caesar Feel  Moonlight, Caesar Feel  Zanzibar, Caesar Feel  Mida, Caesar Feel  Lounge, Caesar Feel  Loft, Caesar Feel  Live, Caesar Feel  Colonial, Caesar Feel  Jade, Caesar Feel  Ocean, Caesar Feel  Purple, Caesar Feel  Sunset. Dlaždice se vyrábí ve formátech 60 x60 cm, 30 x 60 cm, 11,7 x 60cm, a listello  2,1x 60 cm. V sérii feel jsou dále nabízeny speciální prvky jako sokl atd..

Caesar AE Plank je možno požít v bytových interiérech, nákupních centrech, bankách, i hotelích.

Zajímavé realizace této série si můžete prohlédnout na stránkách studia koupelen, kde můžete shlédnout další produkty a realizace světových výrobců keramických dlažeb. Další typy keramických dlažeb a obkladů s cenovou nabídkou nametete u jednoho z dovozců www.levnadlazba.cz . Zajímavé informace o výrobcích dlažeb a obkladů. i jejich realizace, rady při používání, údržbě, i při výběru obkladů a mnoho dalších užitečných informací najdete  na stránkách  www.keramickadlazba.cz
 
TOPlist