Title
Úvod Zajímavosti Caesar Ceramiche - série AE Plank
Caesar Ceramiche - série AE Plank

CaesarAEplankTEAK022Synonymem vysoké kvality slinuté keramické dlažby, je od roku 1988 továrna Caesar  a to svým dokonalým propojením technologického zpracování, funkčnosti a estetiky. Keramička Caesar nabízí více než 4000 produktů. Je zárukou kvalitní technologické výroby a design jejich produktů je dostatečný pro architektonickou krásu a její ztvárnění budov a obydlí.

 

Read More

Ceasar nabízí kolekci produktů AE Plank, kde dochází ke spojení designu, moderního stylu a ekologie. Caesar AE Plank vyrábí porcelánovou slinutou dlažbu s přirozeným efektem přírodního dřeva. Caesar AE Plank své produkty nabízí ve čtyřech barevných odstínech dřeva(Caesar AE Plank Ebano, Caesar AE Plank Frassino,  Caesar AE Plank Rouvere, Caesar AE Plank Teak). Vyrábí se ve formátu 20x120 cm, což vytváří dokonalý dojem dlouhých dřevěných desek. Sérii AE Plank je možno použít na obytné prostory, koupelny, i na venkovní exteriéry. Prostory tak získají přírodní a přirozený vzhled, jsou odolné, snadno udržovatelné, nepodléhající opotřebení a času.

Produkty Caesar AE Plank si můžete prohlédnout v internetové galerii studiokoupelen.cz, čerpat inspiraci i od jiných světových výrobců keramických dlažeb na www.keramickadlazba.cz a obkladů a od světoznámých bytových designérů.

Informace o cenách a produktech mnoha dalších výrobců keramických produktů, můžete získat na stránkách jednoho z našich dovozců keramických dlažeb LevnaDlazba.cz.
 
TOPlist