Title
Úvod Zajímavosti Atlas Concorde - série Spark
Atlas Concorde - série Spark
Okouzlující půvab dekorativní látky, velkolepá hra světel a stínů, rafinovaná záře, to všechno je typické pro novou kolekci keramických dlažeb a obkladů výrobce Atlas Concorde Spark. Kolekce zastoupena pěti jemnými odstíny béžové a hnědé (Atlas Concorde Spark Carbon, Atlas Concorde Spark Pearl, Atlas Concorde Spark Canvas, Atlas Concorde Spark Jasmine, Atlas Concorde Spark Sand). Jednobarevný keramický produkt se vyrábí ve formátu 30x60 cm. V kolekci vynikají jednobarevné dekory s reliéfy listů a květin a nezbytná mozaika.  Atlas Concorde v kolekci Spark nabízí keramické obklady v tloušťce 4,8 cm. Kolekce Spark se hodí nejen do koupelen, ale i do ložnic, obývacích pokojů a jiného bytového interiéru, kde působí útulně, elegantně a moderně.

    Společnost Atlas Concorde klade velký důraz především na poslední trendy ve světě, architekturu a moderní design. Značka Atlas Concorde je známá špičkovou kvalitou svých keramických výrobků, vysokou odolností vůči opotřebení a namáhání a které se snadno se udržují. Atlas Concorde nabízí širokou škálu keramických obkladů a dlažeb, které uspokojí všechny nároky současného zákazníka, a nabízí mu styl a vytříbený vkus.
    Světoznámý italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Atlas Concorde byl založen v roce 1969. Výrobce Atlas Concorde je jedním z vedoucích společností na světě ve výrobě keramické dlažby a obkladů. Jedná se o mateřskou společnost Gruppo Concorde, která určuje moderní trendy obkladů a dlažeb na světovém trhu. Těchto úspěchů dosáhla společnost hlavně díky neustálému výzkumu a vývoji technologických procesů. Surové materiály jsou pečlivě tříděny, práce a výroba neustále monitorovány. Keramické produkty Atlas Concorde se těší vzrůstajícímu zájmu a poptávce mezi zákazníky, architekty a designéry na celém světě.

 
TOPlist