Title
Úvod Zajímavosti Atlas Concorde - série Ever
Atlas Concorde - série Ever

Atlas Concorde Ever

Novinkou italského výrobce Atlas Concorde je neobyčejná série keramické dlažby a obkladů pod názvem Ever. Už na první pohled je zřejmé, že tato série reaguje na velmi žádaný přírodní styl, který se prezentuje imitací kamene. Právě imitace kamene, stejně tak jako imitace dřeva patří v současné době k nejvíce žádaným produktům.

Série obkladů a dlažeb Atlas Concorde Ever je určena především pro použití ve velkých architektonických projektech, ale vynikne i v prostorech okolo domů a dvorů. Nabízí velké množství kombinačních možností, především díky škále elegantních barev a množství velikostí.  Série Ever nabízí šest šedých barevných odstínů přírodního kamene.  Co se týká formátů k dispozici jich je celkem pět, od 20x60 cm po velký formát 60x120 cm. Také si můžeme vybrat ze tří variant povrchů, lesklé, matné a strukturované. Série Atlas Concorde Ever je doplněna řadou dekorativních a speciálních prvků – mozaiky, obruby, rovné a šikmé schodovky apod. Mozaika této série je buď klasická, čtvercová, nebo složená z různě dlouhých a širokých pásků, které jsou kombinované hladkým a strukturovaným povrchem. Použití této mozaiky vytváří na plochách opticky vyvážený a harmonický efekt. Série Atlas Concorde Ever podtrhne elegantní až luxusní styl komerčních i bytových interiérů i exteriérů. Imitace kamene vytváří nevšední, důvěryhodné a moderní prostředí, které svou nadčasovostí bude dokonalé i za mnoho let.  Design kamene série Ever je téměř dokonalý, ale svou špičkovou kvalitou snad kámen i předčí. Další série tohoto výrobce si můžete prohlédnout online ve fotogalerii koupelen.                                                           

O mimořádné kvalitě keramických produktů výrobce Atlas Concorde je snad zbytečné se zmiňovat, za vše mluví stoupající obliba a zájem náročných zákazníků na celém světě. Dlažba a obklady Atlas Concorde vynikají nejen vysokou kvalitou, ale i širokou nabídkou estetických, moderních a nadčasových produktů.

 

 
TOPlist