Title
Úvod Zajímavosti Atlas Concorde - série Dolmen
Atlas Concorde - série Dolmen

AC DolmenSpolehlivost, odolnost a estetický design – to je hlavní charakteristika série keramické dlažby Atlas Concorde Dolmen. Série Atlas Concorde Dolmen nabízí kouzlo přírodního kamene s jeho strukturou a barevnými odstíny. Vyniká špičkovými technologickými vlastnostmi, proto je vhodná do všech exteriérových prostorů. Je vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům, mrazu, dešti, ohýbání a opotřebení. Disponuje také protiskluzovým povrchem a vysokou pevností.

Své využití najde jak domácím tak v komerčním nebo městském exteriéru. Vynikne na terasách, schodech, v okolí bazénů, dvorů či balkónů. Série keramické dlažby Atlas Concorde Dolmen reprodukuje starožitnou estetiku přírodního kamene.  V sérii Atlas Concorde Dolmen najdeme pět přírodních barev, které i díky strukturovanému povrchu působí velmi autenticky. Tak můžeme vybírat mezi barvou bílou, šedou, hnědočervenou, béžovou či laděnou do růžova (Atlas Concorde Dolmen Bianco, Atlas Concorde Dolmen Beige, Atlas Concorde Dolmen Grigio, Atlas Concorde Dolmen Rosa, Atlas Concorde Dolmen Rosso).  Barvy mezi sebou harmonicky ladí a mohou se mezi sebou variabilně kombinovat.  Také formáty, kterých je celkem pět, nabízejí další kreativní možnosti v realizaci exteriéru. Vznikají tak různé barevné geometrické tvary, které dokonale splynou s okolním prostředím. V sérii Atlas Concorde Dolmen najdeme i keramickou dlažbu, která evokuje dlažební kostky ve vějířovitém tvaru. Dávají vzniknout kruhovým vzorům v barevných kombinacích. Nabídka série Atlas Concorde Dolmen disponuje také speciálními lištami, sokly apod. Zaujme všechny, kteří chtějí dosáhnout dokonalého vzhledu a čistoty stylu. V naší fotogalerii koupelen se nechte inspirovat nadčasovou krásou této série.

Italský výrobce Atlas Concorde ve svých nadčasových sériích především pružně reaguje na poslední světové trendy, moderní architekturu a design. Ve svých sériích nabízí široký sortiment keramických produktů, které jsou určeny jak do interiérů, tak do exteriérů. Najdeme zde ucelené sety keramických dlažeb, obkladů i mozaik vhodných do koupelen, kuchyní i celého bytového interiéru i exteriéru.

 
TOPlist