Title
Úvod Zajímavosti Atlas Concorde - série Diamante
Atlas Concorde - série Diamante

AC DiamanteSérie keramické dlažby a obkladů Atlas Concorde Diamante vyniká vysokou estetickou kvalitou a nadčasovým designem. Vzhledem imituje mramor se všemi jeho nuancemi a barevným žilkováním. V sérii Atlas Concorde Diamante najdeme několik formátů: 30x30 cm, 45x45 cm, 60x60 cm a 30x60 cm. Povrch keramické dlažby Atlas Concorde Diamante je v matném, i v nádherném lesklém provedení. Také barvy disponují elegantním a vřelým dojmem. Výrobce Atlas Concorde v této sérii vyvinul deset krásných odstínů, bílé, hnědé, béžové, šedé, černé, červené a modré (Atlas Concorde Diamante Bianco, Atlas Concorde Diamante Sabbia, Atlas Concorde Diamante Terra, Atlas Concorde Diamante Corda, Atlas Concorde Diamante Ardesia, Atlas Concorde Diamante Grigio, Atlas Concorde Diamante Ghiaccio, Atlas Concorde Diamante Crema, Atlas Concorde Diamante Rosso, Atlas Concorde Diamante Blu). Kresba a design věrně napodobuje vzor mramoru, s jeho žilkováním a barevnými nuancemi.

Série dlažby a obkladů Atlas Concorde Diamante je vyrobena špičkovou technologií, která umožňuje pokládku s minimálními spárami. Mezi další kvality této série patří také vysoká odolnost vůči opotřebení. Proto ji můžeme použít v bytových i komerčních prostorech se zvýšeným provozem. Keramický obklad a dažba Atlas Concorde Diamante vyniká tím, že dodá prostorům nadčasovou eleganci a styl. Vytváří pocit klidu, harmonie a svěžesti.  Série Atlas Concorde Diamante má univerzální vlastnosti, a proto ji můžeme použít jak do klasických, tak do moderních interiérů. Sérii Atlas Concorde Diamante si můžete prohlédnout ve fotogalerii koupelen.

O mimořádné kvalitě keramických produktů výrobce Atlas Concorde je snad zbytečné se zmiňovat, za vše mluví stoupající obliba a zájem náročných zákazníků na celém světě. Dlažba a obklady Atlas Concorde vynikají nejen vysokou kvalitou, ale i širokou nabídkou estetických, moderních a nadčasových produktů. V unikátních sériích keramických dlažeb, obkladů, mozaik, nabízí výrobce velký výběr stylů, imitací přírodních produktů, barev a povrchů v různých formátech. Na své si přijde každý, kdo hledá kvalitu a estetický design.

 

 
TOPlist