Title
Úvod Zajímavosti Atlas Concorde - série Adore
Atlas Concorde - série Adore

Adore_4a7c170ca72c6Již samotné jméno je synonymem kvality v Itálii a po celém světě. Společnost byla založena v roce 1969. Atlas Concorde je jednou z prvních firem v odvětví keramiky na světě, pro technologické schopnosti, a je tvůrcem trendů na světovém trhu. Společnost je zaměřena především na architekty, designéry interiérů a náročné spotřebitele, se širokou škálou výrobků navržených tak, aby vyhovovaly vysokým nárokům a splňovaly zároveň kritéria kvality. Katalog Atlas Concorde nabízí přes 60 kolekcí, cílem je uspokojit všechny architektonické požadavky na obklady a dlažby pro bytové a komerční použití.

Read More

 

Série Adore upoutá na první pohled svým oslnivým leskem a sytými impozantními barvami.  Kolekce působí vznešeným, velmi luxusním a živým dojmem. Barevných variant nabízí, Adore hned několik. Jsou to Adore Moon, Adore Night, Adore Ivory, Adore Cocoa, Adore Navy, Adore Flame, Adore Sky a Adore Rose. Ke každému odstínu najdete kromě základních obkladů o rozměrech 30,5x56 cm i obklady zdobené například spirálami, vějířky nebo květinovým motivem, či mozaiku, která Váš interiér rozjasní a prozáří. Součástí kolekce jsou samozřejmě také lišty o rozměrech 2x56 cm nebo 1,5x28 cm a dlažba o velikosti 30,5x30,5 cm.

 

Série Adore se nejlépe hodí do interiéru, a to především do koupelen. Kombinace základní barvy série s malým množstvím různě barevných čtverečků vyvolávají u mozaiky třpytivý efekt, čímž podtrhují krásu celé kolekce. Sérii Adore můžete shlédnout například na webových stránkách studiokoupelen.cz. Kromě ní na studiokoupelen.cz najdete k nahlédnutí i přes třicet dalších velmi oblíbených kolekcí od Atlas Concorde, ale i spousty jiných francouzských, italských či španělských výrobců kvalitní keramické dlažby a obkladů. Pokud Vás série zaujala, jistě Vás bude zajímat cenová nabídka, kterou najdete třeba na eshopu. I tady objevíte samozřejmě spousty dalších výrobců a jejich kolekce, které jsou na špičce světového trhu s keramickou dlažbou a obklady.

 
TOPlist