Title
Úvod Zajímavosti Armonie by Arte Casa - série Mosaico Monocromo
Armonie by Arte Casa - série Mosaico Monocromo

monocromo.jpgV nabídce keramických produktů společnosti Armonie by Arte Casa najdeme širokou škálu dlažeb, obkladů, mozaik, dekorů a jiných keramických doplňků, vhodných do všech bytových prostor. Při výrobě keramických produktů používá společnost Armonie by Arte Casa kvalitní suroviny spolu s moderním technologickým postupem.  Výsledkem jsou kolekce keramických dlažeb a obkladů s vizuální a atraktivní přitažlivostí, a s vysokou technickou kvalitou. Keramické produkty Armonie by Arte Casa jsou žádány také díky svému flexibilnímu využití v interiérech a interiérech.

 

Krásnými a jasnými barvami je charakteristická kolekce keramických mozaik Armonie by Arte Casa Mosaico  Monocromo. tyto keramické mozaiky se vyrábí v osmi svěžích barvách bílé, šedé, černé, zelené, krémové, červené, a modré (Armonie by Arte Casa Mosaico  Monocromo Bianco, Armonie by Arte Casa Mosaico  Monocromo Grigio Chiaro, Armonie by Arte Casa Mosaico  Monocromo Nero, Armonie by Arte Casa Mosaico  Monocromo Verde, Armonie by Arte Casa Mosaico  Monocromo Crema, Armonie by Arte Casa Mosaico  Monocromo Rosso, Armonie by Arte Casa Mosaico  Monocromo Celeste, Armonie by Arte Casa Mosaico  Monocromo Azzuro). K dispozici jsou ve velikosti 2,5x2,5 cm. Keramické mozaiky kolekce Armonie by Arte Casa Mosaico  Monocromo je možno s úspěchem kombinovat s jinými kolekcemi mozaik tohoto výrobce, a dát průchod své fantazii podle vlastního stylu. Armonie by Arte Casa Mosaico  Monocromo  je vhodná do moderních koupelen, kuchyní, saun, kde působí svěže, čistě a harmonicky.
    Mladá italská keramická firma Armonie by Arte Casa byla založena v roce 2001 v Sassuolo. Svou vizi soustředila na kvalitu, kreativitu a dokonalý servis zákazníkům. Společnost Armonie by Arte Casa neustále reaguje na potřeby světového trhu a sleduje dění ve světě bytového designu a moderní architektury.

 
TOPlist