Title
Úvod Zajímavosti Armonie by Arte Casa série Love
Armonie by Arte Casa série Love

love-rivestimento-bagno-rosa-02Série keramických obkladů Love od výrobce Armonie by Arte Casa vás zaujme na první pohled. Série nazvaná „láska“ je jen další ukázkou toho, že Armonie by Arte Casa dokáže dokonale uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Společnost, která je na trhu s keramickou dlažbou od roku 2001 se okamžitě po svém založení setkala s velkým úspěchem. Keramička Armonie totiž dokáže uspokojit veškeré potřeby trhu a současné architektury.

 

A jak již bylo řečeno, série Love je toho důkazem. Série keramických obkladů je v jemných pastelových barvách. Obklady jsou glazované a tak díky svému lesklému povrchu působí velice luxusním a decentním dojmeme. V sérii nalezneme tři barvy – béžovou, růžovou a fialovou. Ale to není vše! Kromě krásných a sytých barev, série Love obsahuje také celou řadu krásných dekorů. Dekory, na kterých jsou jemnou černou linkou vykreslené obrysy budov, písmo nebo dokonce noty jsou netradičním, ale neuvěřitelně jemným doplňkem.

 

Kromě různých dekorů série obsahuje také mozaiky, které korespondují s každou barvou. Můžete tak interiér místnosti, kde je použijete dokonale sladit. Série Love se nejvíc hodí do koupelen a podobných prostor, kde vynikne její jemná romantická krása. Tato série vytváří velice příjemnou a nadčasovou atmosféru.

 
TOPlist