Title
Úvod Zajímavosti Armonie by Arte Casa - série Lastra
Armonie by Arte Casa - série Lastra

lastra.pngArmonie by Arte Casa byla založena v roce 2001 v Sassuolo. Značka Armonie by Arte Casa  vyniká dynamikou, širokou a různorodou škálou výrobků, kterou nabízí svým zákazníkům. Díky výzkumu moderní technologie a designu, jehož výsledkem jsou kvalitní produkty ve vysoké kvalitě a za dobrou cenu.

 

Širokou škálu sytých barev a velkými formáty se pyšní kolekce italského výrobce Armonie by Arte Casa Lastra. V nabídce je 15 barevných odstínů od bílé, béžové, oranžové, modré, zelené hnědé, šedé po růžovou (Armonie by Arte Casa Lastra Arancione, Armonie by Arte Casa Lastra Beige, Armonie by Arte Casa Lastra Bianco, Armonie by Arte Casa Lastra Blu, Armonie by Arte Casa Lastra Cacao, Armonie by Arte Casa Lastra Cenere, Armonie by Arte Casa Lastra Crema, Armonie by Arte Casa Lastra Grigio, Armonie by Arte Casa Lastra Grigio Scuro, Armonie by Arte Casa Lastra Marrone, Armonie by Arte Casa Lastra Marrone scuro, Armonie by Arte Casa Lastra Nero, Armonie by Arte Casa Lastra Rosa, Armonie by Arte Casa Lastra Verde, Armonie by Arte Casa Lastra Verde Scuro). Kolekce je unikátní svými velkými formáty, kterých výrobce nabízí ve velkém množství. Jsou to formáty 50x100cm, 100x100 cm, 505x50 cm, 50x30 cm, 150x190 cm a 300x100cm. Keramické produkty Armonie by Arte Casa Lastra lze použít na podlahy i stěny celého bytového interiéru, kde vytváří jednolitou plochu. Keramické obklady a dlažba Armonie by Arte Casa Lastra působí útulně a harmonicky a nabízí velké množství variabilních barevných kombinací a vzorů.

Při výrobě keramických produktů používá společnost Armonie by Arte Casa kvalitní suroviny spolu s moderním technologickým postupem.  Výsledkem jsou kolekce keramických dlažeb a obkladů s vizuální a atraktivní přitažlivostí, a s vysokou technickou kvalitou. Keramické produkty Armonie by Arte Casa jsou žádány také díky svému flexibilnímu využití v interiérech a interiérech.

 
TOPlist