Title
Úvod Zajímavosti Armonie by Arte Casa - Memory
Armonie by Arte Casa - Memory

Obr.1SK-zajABCMemoryVesele a optimisticky svou barevností a dekoračními prvky bude působit série obkladů a dlažeb, kterou vyrábí a na trh dodává keramická společnost Armonie by Arte Casa vyráběná pod označením MemoryObklad, který můžeme vybírat hned z pěti velmi příjemných a zajímavých barev, kde vedle černé a bílé je vyráběna barva modrá a optimisticky působící barvy zelená a oranžová, je vyráběn ve formátu 25x40 cm. Dlažba ve stejných barevných provedeních nese rozměr 31,6x31,6 cm.

Koupelna, či kuchyně nebo kde všude můžeme obklady a dlažby této série použít, se rozzáří a budou působit vesele a romanticky a to jednak díky barevnosti a díky dekoračním prvkům, které jsou zde zastoupeny krásným, jemným a přitom vícebarevným květinovým motivem. Obklady samotné mají strukturovaný povrch, budou tedy působit plastickým dojmem, což krásu celého interiéru jen podtrhne.

Květinový motiv najdeme v této kolekci hned ve třech barevných provedeních a opakuje se také na dekorační listele, vyráběné ve formátu 3,8x40 cm. Vícebarevná mozaika je skládána ze čtverečků 2,5x2,5 cm, je lepena do formátu 30x10 cm a můžeme si ji nastříhat podle svých potřeb na proužky. Kolekce Memory od Armonie by Arte Casa nám nabídne svěží a moderní prostředí do našich koupelen. 

 
TOPlist