Title
Úvod Zajímavosti Armonie by Arte Casa - Fresh
Armonie by Arte Casa - Fresh

fresh-rivestimento-bagno-orange-menta-04Už Vás nebaví neustále se opakující barvy v koupelnách, kuchyních a jiných bytových prostorách? Zevšedněla vám béžová, hnědá a šedá barva? Pokud ano, je série Armonie by Arte Casa Fresh stvořena přímo pro Vás, jak už z jejího názvu vyplívá, je tak trochu osvěžením v interiérových prostorách. Ptáte se, čím je tato série zajímavá? Proč by vás měl zajímat více, než stovka jiných sérií keramických dlažeb? No, zřejmě proto, že nabízí něco nového a neotřelého.

Série Fresh obsahuje devět zářivých, jasných a velice pozitivních barev, které vdechnou vašemu interiéru úplně nový život. Najdete zde odstíny bílé, zelené, modré, červené, oranžové, fialové a růžové barvy. Můžete si vybrat ze tří formátů a hned několika dekorů, které jsou vytvořeny speciálně ke každé ze zmiňovaných barev a to je právě předností této série. Veselé, hravé barvy a různé tvary dodávají této sérii něco, co jiné postrádají a to něco jedinečného.

Výrobce keramických obkladů a dlažeb Armonie by Arte Casa je na trhu od roku 2001 a i přesto, že je to poměrně krátká doba, dokázala si tato firma vybudovat opravdu výbornou pověst. Od svého založení totiž dokazuje, že dokáže uspokojit veškeré potřeby trhu, ale i zákazníků, což není zrovna jednoduché, co si budeme povídat. Keramička Armonie by Arte Casa odpovídá na nejnovější trendy a tvoří podle nich série jako je například série Fresh. Zajímavé, netradiční, veselé a moderní.

 
TOPlist