Title
Úvod Zajímavosti Armonie by Arte Casa - Area
Armonie by Arte Casa - Area

area-pavimento-gres-tecnico-sottile-grigio-scuro-02Společnost Armonie by Arte Casa vznikla ve městě Sassuolo. Okamžitě s nadšením odpověděla na potřeby trhu a současné architektury, díky čemuž se stala velice úspěšnou. Nabízí širokou škálu materiálů, které jsou vhodné do všech typů interiérů.

A nyní přichází společnost Armonie by Arte Casa se sérií keramické dlažby a obkladů. Dlažba obsahuje pět velice decentních a příjemných barev, které mají tlumené tóny. Právě díky tomu se hodí kamkoliv. Ať už se je rozhodnete použít v jakékoliv místnosti, všude budou působit čistým a moderním dojmem. Na výběr máte ze tří formátů a to 30x60, 60x60 a 60x120. Díky tomu, že je tato dlažba velkoformátová, bude vytvářet jednolitý a decentní design.

Kromě keramické dlažby série obsahuje i řadu dekorů a jiných okrasných prvků, které celé kolekci dodávají život. Decentní a jemné barvy můžete obohatit dekorem, který má podobu jemné vlnovky nebo květiny a to hned v několika barvách! Právě díky tomu, že máte opravdu mnoho možností, jak dekory poskládat, či zkombinovat s dlažbou, můžete si vzhled vašeho interiéru vytvořit přesně podle svých představ. 

 
TOPlist