Title
Úvod Zajímavosti Apavisa Porcelanico - série Burlington
Apavisa Porcelanico - série Burlington

Společnost Apavisa patří mezi přední světové výrobce keramických obkladů a dlažeb. Díky vysoce kvalifikovaným pracovníkům a nejmodernější technologii dodává na trh kvalitní materiál. Se zástupci, ve více než devadesáti zemích, nabízí Apavisa porcelanico profesionálům i běžným spotřebitelům vždy ty nejkvalitnější obklady a dlažby a odborné poradenství. Více o výrobci najdete na tomto odkazu. Read More

 

Série Burlington patří mezi jednu z mnoha vynikajících, kvalitních a designově vydařených sérií od Apavisa Porcelanico. Na první pohled evokuje Burlington texturu žuly či podobné přírodní horniny. Při pozornějším pohledu připomínají zrníčka štěrku, které se silou větru přesouvají ze strany na stranu. I tato série je ve čtyřech barevných provedeních: Burlington Black, Burlington Green, Burlington Grey a Burlington White. Základním rozměr Burlingtonu je 45x90 cm. Menší obklad má velikost 22,5x90 cm. V nabídce najdete ale i formát 30x60 cm, lištu o velikosti 7,5x90 cm nebo 7,5x60 cm. Nechybí zde samozřejmě ani mazaika.

Kolekce Burlington se báječné hodí jak do domácího interiéru, tak i do veřejných míst jako jsou například galerie, kavárny nebo restaurace, kde svým elegantním a harmonickým vzhledem bude působit velmi jemně a zároveň vznešeně. Série od společnosti Apavisa můžete najít v prvotřídní kvalitě a za nejvýhodnější ceny na internetovém eshopu levnadlazba.cz. Najdete zde kolekce jako Beton, Livestone, Lava, Inox, Patina či Zebrano.

Dále máme informaci, že se v brzké době objeví fotografie jednotlivých sérií Apavisy na portálu www.studiokoupelen.cz Určitě se těšte!
 
TOPlist