Title
Úvod Zajímavosti
Novinky
Monocibec - Yukon

yukonSérie keramické dlažby Yukon je v imitaci dřeva. Vyrábí se ve čtyřech odstínech béžovéhnědé barvy. Imitace dřeva jsou neodmyslitelnou součástí interiérů již dlouhá léta. Skutečná dřevěná podlaha, ale po čase ztrácí svůj lesk a krásu. Navíc, co si budeme povídat, péče o skutečné dřevo také není zrovna jednoduchá. Přesto, že dřevěná podlaha jistě dodá interiéru velice neobvyklí dojem a vytvoří krásnou atmosféru, málokdo z nás, se chce bát po ní přejít v botách, když si zapomene klíče v obýváku.

 
Monocibec Terra

terra1Série keramické dlažbyTerra od výrobce Fap je v imitaci kamene. Imitací v tomto stylu je mnoho a tak se výrobci začali soustředit především na dokonalé provedení a dekory, které sérii doplňují. Docílit vzhledu skutečné kamenné podlahy není nic jednoduchého, to musíte uznat sami. Díky nenjnovějším technologiím, které keramičky používají, to ale jde. Vlastně jde téměř všechno, od nejrůznějších imitací kovu, dřeva, betonu apod. Kámen jako takový působí v každém interiéru poněkud chladně a proto je důležité k němu volit správný nábytek a umístit jej do správné místnosti.

 
Fap série Lumina

8-lumina-ambienteSérie keramických obkladů od výrobce Fap Lumina se navrací ke kráse a decentnímu vzhledu. Často můžete vidět různé experimenty, kterých se designéři keramiček dopouštějí a opravdu i ty, si většinou spousta lidí pořídí. Přece jen každý člověk je originál a tak se vkus každého z nás, někdy ne zrovna málo, liší.

 

 
Lea Athena

lea athenaSérie keramických obkladů a dlažeb Lea Athena je v imitaci mramoru. Vyrábí se ve třech decentních a velice příjemných barvách – dva odstíny béžové a jeden odstín hnědé. Kromě už tak dokonalého zpracování každé dlaždice (co si budeme povídat, napodobit jemné žilkování mramoru tak, aby vypadalo jako skutečné, je opravdu umění) vám tato série nabízí i celou řadu dekorů, které vzhled interiéru oživí a sladí.

 
Fap Cielo

Cielo-SET4N-KSérie keramických obkladů Cielo vás zaujme na první pohled a to nejen svými krásnými a sytými barvami, ale hlavně velice netradičními a výraznými dekory. Troufnu si říct, že je stále těžší a těžší v dnešní době přijít na trh s něčím originálním. Když vezmete v potaz, kolik výrobců na trhu figuruje a kolik již bylo vytvořeno sérií, je těžké vymyslet něco, co ještě nikdo jiný nemá s zároveň je to pěkné na pohled.

 
Cerdomus - Happy

16ee333d37b39b182d411293a40e0fe0Série keramické dlažby a obkladů Happy obsahuje sedm odstínů bílé, šedé a hnědé barvy. Na výběr také máte z pěti formátů a několika dekorů. Hodně výrobců se v dnešní době uchýlilo k netradičním a extravagantním sériím – Aparici Vanguard, která představuje imitaci dřeva v zářivých a sytých barvách. Nic proti nim, je to samozřejmě příjemná změna do nekonečna omílaných imitací přírodních produktů, ale výrobce Cerdomus zůstal u tradičního designu a opravdu se mu to povedlo.

 
Fap - Supernatural

supernatural-gres-living-poltronaSérie keramických obkladů a dlažby Supernatural je v imitaci kamene. Ano, zase imitace kamene. Napsala jsem již tucty článků o takových to dlažbách a tak mě napadlo, jak strašně těžké musí být vymýšlet stále nové designy jedné a té samé imitace, když vím, jak těžké je ji stále dokola popisovat.

 
La Fabbrica - Jewels

Jewels-Oro-720x550Série keramických obkladů La Fabbrica Jewels je naprosto jedinečná. Název šperky (v překladu) je ale trochu zavádějící, neuvidíte zde blyštivé krystaly a lesklé mozaiky. Tato série vyšperkuje každou místnost trochu jinak, než byste čekali. A právě proto je tato série tak zajímavá.

 
Cerdomus - Portico

cerporKrásnou keramickou dlažbu historického charakteru nám přináší velmi příjemná kolekce keramické dlažby, která může být použita na podlahy i stěny interiérů, ale zrovna tak se hodí i do prostředí venkovního.

 
Ergon série Archtiect Resin

ergon-architect-resin-hong-kong-taupe-21Design v bytovém interiéru stále více a více tíhne k jednoduchosti a minimalismu. Interiér, který má jednoduchý vzhled, nabízí celou řadu možností, jak kreativně doladit, či oživit styl. Proto také stále více výrobců keramických dlažeb a obkladů nabízí série, které svou čistou jednoduchostí vytvoří elegantní a nadčasové prostředí. Také italský výrobce Ergon nabízí všem náročným zákazníkům svou novou sérii Architect Resin, která vzhledem připomíná beton.

 
Fap Meltin

fap meltinItalský výrobce Fap je známý nejen vysokou kvalitou keramických dlažeb a obkladů, ale také špičkovým designem, který je v souladu s moderními trendy současné doby. Trendem současné doby je v bytovém interiéru jednoduchý a čistý styl, který bývá podržen neutrálními barvami. Keramička Fap v návaznosti na minimalistický styl uvedla novou sérii keramických dlažeb a obkladů s názvem Meltin, která tyto požadavky dokonale splňuje.

 
Refin série Artech

Obr.1SK RefinArtechKoupelnu či bytový interiér v zajímavém stylu si můžete zařídit s dlažbami a obklady kolekce Refin, italského keramického výrobce, kterou nazval Artech. Tato kolekce je imitací kovu, který nám svým provedením určitě bude připomínat.

 
Ergon - Basic

ERGONČím více je dnešní doba uspěchaná a složitá, tím více dáváme přednost jednoduchosti. To platí i při realizacích bytového a komerčního interiéru. Jednoduchý a minimalistický styl v interiérech nám poskytne příjemnou úlevu od mnoha vjemů, informací, šumu, hluku a příjemně naladí a zklidní naše emoce. Minimalistický styl se odrazil také v oblasti keramických dlažeb a obkladů, které se styly nedílnou součástí našich domovů. Není se čemu divit, protože v nabídkách dlažeb a obkladů najdeme vše, na co si jen vzpomeneme. Proto se obklady a dlažba z koupelen přesunula do celého interiéru.

 
Century - série Darwin

Obr.1SKzajCenturyDarwinAž sedm formátů, které se dají krásně nakombinovat a vytvořit velmi zajímavou skladbu dlažby, nám přináší velmi krásná a zajímavá kolekce keramické dlažby, kterou výrobce, italská keramická společnost Century nazvala Darwin.

 
La Fabbrica série Montenapoleone

obr. 1SKLaFabMontenapKolekce nazvaná Montenapoleone, která se může chlubit širokou škálou dekoračních prvků, je jednou z mnoha  kolekcí keramického výrobce, majícího své sídlo v Itálii, společnosti La Fabbrica. Keramické dlažby této série najdeme ve dvou formátech, které můžeme velmi dobře kombinovat, je to formát 60x60 cm a 30x60 cm. Z barev jsou to dva odstíny světlé, barva bílá a vanilka a dva odstíny tmavé.

 
Refin Pangea

pangeaPrvním zdrojem inspirace pro projekt Pangea byl křemenec z Barge, města v regionu Piemont, který dodává kameni také jeho jméno. Tento kámen se používá v architektuře jak pro obytná stavení, tak pro městské projekty. Dlažby v imitaci tohoto krásného kamene najdeme ve dvou přirozených odstínech, žluté, která je zde ve dvou odstínech, a šedé, právě v sérii Pangea od keramického výrobce, majícího své sídlo v Itálii, keramičky Refin. Dlažba je zpracována tak, že na ní najdeme všechny estetické prvky a detaily, typické pro tento přírodní kámen. Věrně reprodukuje jeho barevnost i strukturu a je vhodná především pro venkovní použití.

 
La Fabbrica série Pietra Lavica

pietra lavica lafabbrica ambientazione 01 antonio falangaVelmi zajímavou, krásnou a ojedinělou svými produkty, je série Italského keramického výrobce La Fabbrica, která je nazvána Petra Lavica, která přináší krásu lávového kamene. Série je vyráběna v pěti barevných provedeních, bílé, černé, béžové, šedé a hnědé barvě. Dlažba je vyráběna jako rektifikovaná a má pololesklou povrchovou úpravu, kde jí přeleštěné plošky dodávají velmi zajímavý ráz. Dlažbu můžeme vybírat z pěti formátů, v nabídce jsou dva formáty čtvercové 60x60 cm a 49x49 cm a tři obdélníkové 30x60 cm, 24,9x49 cm a 16.2x49 cm. Kombinací formátů či případně i barev získáme velké množství variant.

 
La Fabbrica - Le Masserie

la fabbricaVelmi krásnou a zajímavou sérii keramické dlažby nám přináší kolekce, kterou vyrábí Italská keramická společnost La Fabbrica pod označením Le Masserie.

 
Rex - série I Bianchi di Rex

obr. 1SKREXIBianchidiREXChcete vytvořit v interiéru svého domova krásné prostředí, ze kterého bude dýchat příjemná, až luxusní atmosféra? Takové prostředí Vám může přinést krása mramoru, kterou najdeme také u italského výrobce keramických obkladů a dlažeb, keramičky REX, třeba v sérii I Bianchi di Rex.

 
Cerdomus - série Kyrah

kyrahMezi styly, které se v interiérech drží neustále na hlavních příčkách zájmu, patří jednoznačně rustikální styl. Rustikální styl, zvaný též cotto styl dokáže vytvořit vřelou, harmonickou a domáckou atmosféru.  V souladu s požadavky současného trhu Nabízí italský výrobce Cerdomus nadčasovou sérii keramické dlažby a obkladů Kyrah, která zaujme nejen svou špičkovou kvalitou, ale i neobyčejnými a sytými barvami.

 
Cerdomus - série Basic

Cerdomus Basic1Italský výrobce Cerdomus je ve světě uznávaným specialistou na luxusní keramické dlažby a obklady, které se vyznačují špičkovou kvalitou a nadčasovým designem. Jeho produkty jsou určeny pro moderní interiérové a exteriérové projekty. Co se týká dlažeb a obkladů, které jsou určeny pro exteriéry, tak jsou zde vyšší požadavky, co se týče odolnosti a údržby. Jednou z novinek výrobce Cerdomus je i série, která je určena do právě na venkovní projekty a která splňuje všechny nároky, co se týká kvality a designu, a která má název Cerdomus Basic.

 
Cercom - Habita

habitaSérie keramické dlažby a obkladů Cercom Habita byla vyrobena s cílem vytvořit rovnováhu mezi elegancí a technologickým světem současného života. Hledá intimní spojení mezi luxusem a technologií. Tento nový kult humanismu dostává intelektuální estetický rozměr v architektuře jako takové.

 
Cercom - Crystal

crystalItalský výrobce Cercom neustále překvapuje svými sériemi keramických dlažeb a obkladů, které mají vynikající špičkovou kvalitu a neobyčejně estetický design. Právě tyto kvality najdeme v nové sérii, která má název Crystal.

 
Bazén pokaždé jinak

b prodotti-32957-reled72d0de-92b0-4b47-ac96-b218a9b40555Neodmyslitelným prvkem v zahradě i doma, spolu se saunou, se stávají bazény, které už nejsou výsadou jen bohatých. Nabízejí nám místo relaxace a odpočinku. Možná i vy jste se rozhodli pořídit si bazén a tápete v nabídce barev, tvarů a doplňků. Bazén si člověk pořizuje jednou za život, a tak je třeba vše dobře promyslet a naplánovat.  Dobré je přivzat si k tomu odborníky a na vás tak zůstane příjemnější část, a sice určit, jak bazén bude vypadat.

 
Cerdomus - Chrome

tegels carrelages Cerdomus Chrome Grey 60x601Imitace betonu se v bytových interiérech stává stále více oblíbenější. Svým vzhledem symbolizuje minimalistický styl, který se vyznačuje jednoduchosti a vzdušností. I když se vzhled cementové, či betonové stěny může zdát spíše odrazující, v moderních povrchových úpravách a designu naopak dokáže v interiéru vykouzlit příjemné a harmonické prostředí. Italský výrobce Cerdomus je důkazem toho, jak může taková keramická dlažba a obklad vypadat, když se jí vzhled betonu obleče do příjemných barev, a nabízí keramickou dlažbu a obklad v imitaci cementu pod názvem Chrome.

 
Apavisa - Patina

Obr.1Sk Apavisa PatinaSérie Patina je jednou z velmi zajímavých sérií keramických dlažeb a obkladů španělského keramického výrobce, společnosti Apavisa.  U této série si výrobce vzal inspiraci z kovu a to ne z kovu ledajakého, ale z kovu, poznamenaného stárnutím a korozí.

 
Atlas Concorde - Chroma

Obr.1SK Atlas Concorde ChromaSérie Chroma, keramického výrobce Atlas Concorde, italské keramičky, která je na trhu s obklady a dlažbami již několik desetiletí, nám přináší keramickou dlažbu až ve dvaceti barevných provedeních.

 
Tau - Antique

Tau Antique1Kámen v interiéru má své nezbytné místo. Dnes už se kámen používá nejen jako stavební prvek, ale i jako součást designu moderního obydlí. Také ve světě keramických dlažeb a obkladů imitace kamene velmi žádaná, a tak v sériích mnoha výrobců najdeme nespočet různých druhů a vzorů kamene v celé škále barev a povrchových úpravách. Španělský výrobce Tau vždy dokáže překvapit něčím novým a neotřelým. Důkazem jeho neobyčejně kreativního způsobu myšlení a tvorby je série keramických obkladů Tau Antique

 
Ergon Mikado

Obr.1SK Ergon MikadoVelmi zajímavou kolekci keramických dlažeb a obkladů nám přináší série, kterou její výrobce, keramická společnost Ergon, mající své sídlo v Itálii, nazvala Mikado.

 
Impronta Ceramice - Bliss

Obr.1SK Impronta BlissKrásnou rozkvetlou louku s poletujícími motýly nám nabídne kolekce keramických obkladů a dlažeb nazvaná Bliss od italské keramičky Impronta. Obklady této kolekce jsou vyráběny v osmi velmi jemných barevných odstínech ve formátu 34x56cm, dlažba ve stejných barvách nese formát 34x34 cm.

 
Armonie by Arte Casa - Fresh

fresh-rivestimento-bagno-orange-menta-04Už Vás nebaví neustále se opakující barvy v koupelnách, kuchyních a jiných bytových prostorách? Zevšedněla vám béžová, hnědá a šedá barva? Pokud ano, je série Armonie by Arte Casa Fresh stvořena přímo pro Vás, jak už z jejího názvu vyplívá, je tak trochu osvěžením v interiérových prostorách. Ptáte se, čím je tato série zajímavá? Proč by vás měl zajímat více, než stovka jiných sérií keramických dlažeb? No, zřejmě proto, že nabízí něco nového a neotřelého.

 
Ergon - Green Tech

Obr.1SK zaj ErgonGreenTechDovolím si Vám představit velice zajímavou sérii keramických dlažeb, která je krásnou imitací kamene. Společnost Lea ve své kolekci Basaltine Stone Project vsadila na přirozenou eleganci kamene a vytvořila dlažby, které splňují i ty nejnáročnější estetické požadavky architektů. Tyto dlažby jsou vyráběny hned v několika odstínech černé a šedé, a až ve čtyřech povrchových úpravách, z nichž některé jsou vhodné, ba přímo předurčené, i do venkovního prostředí.

 
Armonie by Arte Casa - Memory

Obr.1SK-zajABCMemoryVesele a optimisticky svou barevností a dekoračními prvky bude působit série obkladů a dlažeb, kterou vyrábí a na trh dodává keramická společnost Armonie by Arte Casa vyráběná pod označením MemoryObklad, který můžeme vybírat hned z pěti velmi příjemných a zajímavých barev, kde vedle černé a bílé je vyráběna barva modrá a optimisticky působící barvy zelená a oranžová, je vyráběn ve formátu 25x40 cm. Dlažba ve stejných barevných provedeních nese rozměr 31,6x31,6 cm.

 
Sant Agostino - I Quarzi

Obr.1SKSantagostinoiquarziKrásnou keramickou dlažbu ve čtyřech formátových provedeních a pěti barvách nám přináší kolekce keramických obkladů a dlažeb společnosti Sant'Agostino nazvaná I Quarzi. Jde o velmi zajímavou imitaci kamene, která má velmi zajímavý design. Tato dlažba je vyráběna jako celoprobarvená, každá dlaždice je jedinečným a neopakovatelným originálem, což právě vytvoří na obkládané ploše zmiňovaný velmi zajímavý design. Dlažba je velmi vysoké kvality, má dlouhou životnost.

 
Armonie by Arte Casa - Diva

diva-rivestimento-bagno-white-05Série Diva od Armonie by Arte Casa dokonale dokazuje, že i přes to, že je tato keramička na trhu poměrně krátkou dobu, přesně ví, co si dnešní zákazník představuje. Keramička Armonie by Arte Casa se ihned po svém založení v roce 2001 setkala s velikým úspěchem a to díky tomu, že dokáže uspokojit všechny potřeby trhu a zároveň vyhovět každému zákazníkovi.

 
Armonie by Arte Casa série Love

love-rivestimento-bagno-rosa-02Série keramických obkladů Love od výrobce Armonie by Arte Casa vás zaujme na první pohled. Série nazvaná „láska“ je jen další ukázkou toho, že Armonie by Arte Casa dokáže dokonale uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Společnost, která je na trhu s keramickou dlažbou od roku 2001 se okamžitě po svém založení setkala s velkým úspěchem. Keramička Armonie totiž dokáže uspokojit veškeré potřeby trhu a současné architektury.

 
Armonie by Arte Casa - série Linfa

linfa-pavimento-gres-pietra-beige-01Tato série keramické dlažby je v imitaci dřeva. V dnešní době, kdy se do módy vrací trend přírodních materiálů, přišla společnost Armonie by Arte Casa s další velice originální a zajímavou série. Série Linfa splňuje všechny požadavky nynějšího zákazníka – je odolná, trvanlivá, snadno se čistí a vypadá úchvatně. Série keramické dlažby Linfa je totiž spojení krásy dřeva a moderního designu.

 
Armonie by Arte Casa - Area

area-pavimento-gres-tecnico-sottile-grigio-scuro-02Společnost Armonie by Arte Casa vznikla ve městě Sassuolo. Okamžitě s nadšením odpověděla na potřeby trhu a současné architektury, díky čemuž se stala velice úspěšnou. Nabízí širokou škálu materiálů, které jsou vhodné do všech typů interiérů.

 
Marazzi Nuance

marazzi nuancePro ty, kteří hledají do své koupelny svěží a zářivý styl, jemné a výrazné barvy, které doplňují krásné dekory, představujeme novinku výrobce Marazzi. Italský výrobce Marazzi v souladu s moderními trendy představil světu svou novou sérii keramických obkladů a dlažeb, které dal název Nuance.  Tato série je plná nádherných, jasných barev s lesklým povrchem a jemnou texturou, jež dodají koupelnám noblesní a vzrušující vzhled.

 
Refin Stile

Obr.1SKRefinStileCo byste řekli opustit barvičky klasické, bílou, béžovou a jejich odstíny, které obvykle do koupelny používáme, a pustit si do koupelny či do celého bytu barvy. Myslím teď barvy jasné, zářící, které dokáží prosvítit i zvětšit prostor a naladit nás do dobré nálady. A po ránu v koupelně dostat dobrou náladu, to by bylo terno, že? Celý den bychom pak mohli mít rozzářený a daleko lépe bychom snášeli nepříjemnosti, které nás občas během dne překvapí.

 
Marazzi Concreta

File4Chystáte se obkládat koupelnu nebo jiný interiér u Vás doma? A co tak to zkusit s obkladem velkoformátovým a přitom v tenkém provedení? Jeden z takových nám nabízí série Concreta od výrobce keramických obkladů a dlažeb, společnosti Marazzi.

 
Refin - Slate

Obr.1SKRefinSlateDovedete si představit břidlici? Kolekce Slate keramičky Refin nám přináší keramickou dlažbu, která věrně interpretuje tento velmi zajímavý kámen. Setkáte se se všemi nerovnostmi, které tento kámen přináší a je zde zachováno i nádherné barevné stínování i struktura povrchu, tohoto velmi zajímavého přírodního materiálu. Krása břidlice je v této sérii představována ve třech barevných provedeních, která jsou hodně odlišná, hlavně barevně, ale všechna nás jistě dostanou svou krásou a přirozeností.

 
Casa dolce Casa - Le Argille

Obr.1SKCasacolcecasaHledáte krásnou dlažbu na svou chalupu? Možná tou správou volbou může být série Le argille. Jde o krásnou sérii, která vnese do interiéru velmi příjemný pocit útulnosti a harmonie.  Přináší glazovanou terakotovou dlažbu hned v pěti barevných provedeních a pěti formátech, které můžeme velmi dobře kombinovat. Vyrábí ji Italská keramická společnost Casa dolce Casa.

 
Krásná imitace dřeva – v keramické dlažbě

Obr.SK Aparici KindomVelmi zajímavou sérií, která nám přináší dřevo zase trošku jinak, než je obvyklé nám představuje výrobce keramických obkladů a dlažeb, společnost Aparici. Jeho série Kindom sir je velmi originálním zpracováním dřevěné podlahy v keramice. Dlažba je jen v jednom formátu a v jednom provedení a to v imitaci dubu, ale s dekoračním prvkem, který je ve stejném formátovém provedení jako dlažba 59.2x59.2 cm jdou opravdu dělat divy. Pokud tento dekor použijeme, ať už v samostatném provedení, či jen jako dekorační prvek do jednobarevného obkladu můžeme vytvářet různé obrazce podle svého vkusu.

 
Lea Dreaming

lea dreamingItalský výrobce Lea patří ke kreativním výrobcům keramických dlažeb a obkladů. Je známý svým experimentováním, které umocňuje spoluprácí se světovými designéry. Keramické produkty značky Lea mají pověst vynikající kvality a svou šetrností k přírodnímu prostředí. Lea neustále udivuje novými sériemi keramických dlažeb a obkladů, které překvapují propracovaným designem a stylem.

 
Barevné obklady a dlažby

Obr.1SKRefinStileCo byste řekli opustit barvičky klasické, bílou béžovou a jejich odstíny, které obvykle do koupelny používáme, a pustit si do koupelny či do celého bytu barvy. Myslím teď barvy jasné, zářící, které dokáží prosvítit i zvětšit prostor a naladit nás do dobré nálady. A po ránu v koupelně dostat dobrou náladu, to by bylo terno, že? Celý den bychom pak mohli mít rozzářený a daleko lépe bychom snášeli nepříjemnosti, které nás občas během dne překvapí.

 
Lea série Pleasures

lea PleasuresMezi moderní styl v bytových interiérech se řadí tzv. klasický styl, který ale dostává nový, modernější design. Celkově klasice vévodí elegantní a neutrální barvy, které bývají doplněny dekorovanými obklady v různých stylech. Italský výrobce Lea nabízí v tomto stylu další krásnou sérii keramické dlažby a obkladů Lea Pleasures, která by se dala vystihnout slovy elegance a svěží krása.

 
Lea - City

lea cityJste moderní a máte rádi neobvyklý design?  Dáváte přednost flexibilitě a kreativitě? Tak pro vás máme typ. italský výrobce keramické dlažby a obkladů, která je známý neotřelým, ale kultivovaným designem svých produktů nabízí působivou sérii pod názvem Lea City.

 
Lea - Bio Timber

lea Bio timberPatříte k příznivcům přírodního stylu a dáváte ve svém interiéru přednost přírodního vzhledu? Pokud ano, pak Vás zcela jistě zaujme novinka italského výrobce Lea a jeho série Bio Timber. Vzhled dřeva v přirozených odstínech umí navodit domáckou a přátelskou atmosféru. Tato vize se výrobci Lea v sérii Bio Timber opravdu podařila. Za pomoci moderní technologie tisku vytvořil opravdu autentický vzhled, který evokuje krásu přírodního dubu. Vzhled dřeva je zachycen se všemi nuancemi a přirozenými nerovnostmi, tak jak to vidíme u dřevěných desek. Celkový série vzhled Lea Bio Timber vytváří pocit, že se dotýkáte ručně opracovaného dubového dřeva.

 
Cerim série Pure Colors

Cerim pure colours 1Patříte k těm, kteří nemají rádi strohost a tmavé barvy? Dáváte přednost čistým, světlým barvám a pocitu hebkosti? Chcete neformálnost a moderní prostředí? Pak tu pro Vás máme půvabnou sérii keramických dlažeb a obkladů Cerim s názvem Pure Colours.

 
«ZačátekPředchozí123456DalšíKonec»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
TOPlist