Title
Úvod Zajímavosti Fap Ceramiche - série Pura
Fap Ceramiche - série Pura

Pura_4d415e2475ab8Fap Ceramiche je italský výrobce, který je známý specializací na výrobu luxusních keramických obkladů a dlažeb do koupelen.  Jeho osobitý přístup k výrobě keramických obkladů a dlažeb je zajímavě popsán také na stránkách KeramickaDlazba.cz, v odkazu výrobci.

 

Read More Keramička Fap nabízí širokou škálu keramických dlažeb, obkladů a dalších dekorativních prvků. Syté barvy keramických obkladů s bohatou paletou odstínů a neobvyklé vzory jsou charakteristické pro tohoto výrobce. I nejnáročnějšímu zájemci umožní vytvořit koupelnu svých snů.  Fap Ceramiche vyrábí dlaždice na moderních linkách za použití laserové technologie Decografia, která umožňuje reprodukovat i ty nejjemnější detaily povrchů.

Ceramiche Fap ve své kolekci Pura nabízí harmonickou kombinaci lesklých keramických obkladů různých textur a tvarů. Nabízí tak nové moderní trendy v oblasti designu a moderních technologií. Řada Fap Pura Diamante se vyrábí v deseti nádherných barevných odstínech (Fap Pura Diamante Bianca, Fap Pura Diamante Notte, Fap Pura Diamante Linfa, Fap Pura Diamante Perla, Fap Pura Diamante Avana, Fap Pura Diamante Fondente, Fap Pura Diamante Rosa, Fap Pura Diamante Melanza, Fap Pura DiamanteCeleste, Fap Pura Diamante Blu ). Ve formátu 15x56, má zajímavé barevné zkosení, zatímco řada ve formátu 30,5 x 56cm zaujme nádherným reliéfním povrchem, vytvářejícím trojrozměrný efekt zúžením horizontální linie u okraje dlaždic. Stěny tak můžou působit transparentním a hlubokým dojmem. V sérii Fap Pura je zastoupena také rozsáhlá dekorativní řada s dekorem kapiček, kaligrafického písma a s různým grafickým designem proužků.  Fap Pura nabízí také dlaždice a mozaiku v sedmi barvách ve formátu 30,5 x 30,5 cm. Kolekci Fap Pura doplňují také speciální dekory a listello ve formátu 2x 56 cm, 1,5 x 30,5 cm, 1,5x15 cm, 9x112 cm, 5,5x56 cm, které vhodně doplňují produkty Fap Pura. Zvláštností je velkoformátový dekor (Pura Rosa Mosaico 91,5 x 152,5 cm), vytvořený kombinací lesklých a matných kosteček.

Produkty Fap Pura, ale i další výrobky a cenovou nabídku si můžete prohlédnout např. na stránkách Levné dlažby. Inspiraci a nápady při realizaci koupelen můžete čerpat za stránek Studia koupelen.

 
TOPlist