Title
Úvod Zajímavosti Century - série Darwin
Century - série Darwin

Obr.1SKzajCenturyDarwinAž sedm formátů, které se dají krásně nakombinovat a vytvořit velmi zajímavou skladbu dlažby, nám přináší velmi krásná a zajímavá kolekce keramické dlažby, kterou výrobce, italská keramická společnost Century nazvala Darwin.

Jedná se o krásnou, velmi zdařilou imitaci mramoru, která Vás určitě svou krásou upoutá. Dlažba je velmi výrazně zdobena a najdeme ji ve dvou světlých odstínech béžové a ve dvou odstínech hnědé barvy. Koupelna, do které můžete bez obav dlažbu použít na podlahy nebo stěny, bude působit velmi moderně a luxusně. Zrovna tak další interiér ať už bytový či nebytový, kde může být dlažba použita. Na stěny můžete použít jako krásný dekorační prvek mozaiku, která je součástí série a má rozměr jednotlivých čtverečků 5,5x5,5 cm. Dodávána je ve formátu 33,3x33,3 cm.

Nabídka formátu je velmi široká, najdeme zde jak čtvercové, tak obdélníkové rozměry a to od formátu 8x16 cm až po rozměr 50x100 cm. Ze čtverců jsou to pak formáty 16,5x16,5 cm, 25x25 cm a 33,3x33,3 cm a 50x50 cm a  obdélník 25x50  cm. A s takovým množství formátů už jde vytvořit celkem velké množství variant. Myslím, že série Darwin od Century, pokud máte rádi krásu mramoru v keramické dlažbě, může být právě tím, co Vám může padnout do oka tak, že si řeknete, že je to právě to, co jste si do Vaší koupelny či obýváku představovali. 

 
TOPlist