Title
Úvod Zajímavosti Fap - série Fusion
Fap - série Fusion

Fap FusionSérie keramických obkladů a dlažby Fap Fusion vyniká jemnými barvami a formátem 25 x 45 cm.  Povrch keramických obkladů Fap Fusion má moderní design, s jemně plastickou texturou. Barvy se vyrábějí něžných odstínech hnědé, oranžové, modré, béžové, růžové, bílé a zelené ( Fap Fusion Brown, Fap Fusion Orange, Fap Fusion Rose, Fap Fusion Beige, Fap Fusion Bleu, Fap Fusion Azure, Fap Fusion Green, Fap Fusion White).  V těch samých barvách je i keramická dlažba, která má velikost 31,5 x 31,5 cm.

V sérii Fap Fusion najdeme krásné dekory s barevnými kruhy, které působí plastickým dojmem a vyvolávají pocit nekonečna. Celé série doplněna velkým množstvím listel v různých formátech, buď v základních barvách, nebo jsou zdobeny zajímavou strukturou s pruhy či puntíky, a také decentními ornamenty. Série Fap Fusion vynikne nejen v moderních koupelnách, ale tak i v celém interiéru a díky barvám i designu dokáže prostor opticky zvětšit. Působí velmi elegantním a příjemným dojmem, dodá interiérům pohodu relaxační náladu. Další série a realizace výrobce Fap si můžete prohlédnout v naší online fotogalerii koupelen.

Italský výrobce Fap Ceramiche  je známý svou specializací na výrobu luxusních keramických dlažeb a obkladů do koupelen.  Je jedním z předních výrobců  keramických obkladů a dlažeb s originálním a moderním designem. Své sídlo má v italském Fiorano Modenese. Od roku 1997 se výrobce Fap stal součástí skupiny Concorde Group. Je nositelem značky „Made in italy“, jehož výrobky jsou navrhovány i vyráběny výhradně na území Itálie. Fap Ceramiche nabízí širokou škálu keramických dlaždic, obkladů a dalších dekorativních prvků.

Výroba dlažeb a obkladů této keramické společnosti je vždy spojována  s přísnou ochranou životního prostředí. V roce 2006 společnost získala ekoznačku. Je držitelem certifikátu ISO 9001. Její výrobky splňují požadavky, které jsou kladeny EU.

 
TOPlist