Title
Úvod Zajímavosti CE.SI. - série Diamonds
CE.SI. - série Diamonds

CeSi diamonds Série Ce.Si. Diamonds nabízí nádherné mozaiky s perleťovým leskem v osmi barvách a ve formátu 2,5x2,5 cm. Mozaiky jsou složeny z jemných barevných přechodů a perleťový lesk jim dodává krásný vzhled, plný odlesků světla a barev. Najdeme odstín světle zelený, žlutý, béžový, červený, zelenomodrý, modrý a modrofialový (Krupp, Sancy, Culllinan, Excelsior, Orlow, Mogol, Regent a Hope). Díky svému designu je série Ce.Si. Diamonds určena především do moderních koupelen, sprch, wellnes center, apod., ale dodají půvab také kuchyním. Mozaiky Ce.Si. Diamonds nabízejí hru barev a odlesků, které evokují pocit čistoty a harmonie. Můžeme je kombinovat s ostatními sériemi výrobce Ce.Si., především se sérií I Colori, která nabízí velké množství barev a formátů v lesklém matném i protiskluzovém povrchu.

Koupelny realizované  sérií  Ce.Si. Diamonds působí svěže, čistě a relaxačně. V těchto prostorech se vám bude dobře relaxovat a nabírat síla.Ce.Si. - Ceramiche di Sirone je vynikajícím specialistou  na výrobu kvalitních a moderních mozaik, obkladů a dlažeb. Společnost Ce.Si. vznikla v roce 1872  ve městě Sirone v regionu Lecco. Právě tato oblast, domov barev textilního průmyslu, se stala inspirací pro keramický sortiment výrobce Ce.Si. Sérii Ce.Si. Diamonds si můžete prohlédnout v naší fotogalerii koupelen.

Keramická dlažba a obklad se vyrábí na slinutém střepu a díky speciální technologické výrobě jsou keramické obklady a dlažba Ce.Si. vysoce kvalitní  a tudíž velmi žádané.  Společnost Ce.Si. neustále sleduje moderní a žádané trendy na světovém trhu, na které dokáže pružně reagovat a tak uspokojit nároky všech zákazníků. Ceramica Ce.Si. nabízí několik zajímavých sérií, které lze mezi sebou libovolně kombinovat a přizpůsobit vlastnímu stylu a potřebám.  Série keramických mozaik, dlažby a obkladů Ce.Si. jsou k dispozici  v různých barevných odstínech, formátech a v několika povrchových úpravách.  Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE

 

 

 

 
TOPlist