Title
Úvod Zajímavosti Versace - série Palace Living Gold
Versace - série Palace Living Gold
SLivingGoldpolupráce Gardenia Orchidea a Gianni Versaceho začala v roce 1997. Touto spoluprací bylo dosaženo nebývalých úspěchů a keramické produkty Versace se staly velmi žádány významnými lidmi na světě. Spoluprácí prestižního italského návrháře Gianni Versace a výrobce dlažeb a obkladů Gardenia Orchidea vznikly unikátní série keramických dlažeb a obkladů. Pod značkou Versace se začaly vyrábět luxusní keramické obklady a dlažby s moderním designem, v jemných až tlumených barvách s typickými bohatými dekorativními prvky. Série keramické dlažby a obkladů jsou typické zdobnými prvky, vysokým leskem a ornamenty.  Často se objevuje barevná imitace mramoru a drahých kamenů.

Série keramické dlažby a obkladů Versace Palace Living Gold vyniká především bohatými dekory a požitím zlaté a stříbrné barvy. Série keramické dlažby a obkladů Versace Palace Living Gold se vyrábí v sedmi velmi jemných barevných odstínech a ve formátech 39,4x78,9 cm, 39,4x39,4cm a 19,7x78,9 cm. Nabídku rozšiřují dekory a listelly zdobené štukovými ornamenty ve zlaté, stříbrné, bílé a černé barvě.  Luxusní dekory, které jsou zdobeny kameny Swarovski, geometrickými tvary a listy květin. Design obkladů a dlažeb připomíná lesklý mramor v různých barvách. Kolekce Versace Palace Living Gold působí velmi luxusně a vynikne nejen v koupelnách, ale v celém bytovém interiéru. Série keramických obkladů a dlažby Versace Palace Living Gold zaujme milovníky honosného stylu, lesku a luxusu. Ostatně se můžete přesvědčit zde ve fotogalerii koupelen.
Výrobce Versace nabízí keramickou dlažbu a obklady v devíti sériích, které vytváří luxusní a bohaté interiéry. Keramická dlažba a obklady Versace vyniknou v celém bytovém interiéru a dodají mu punc výjimečnosti a atraktivity. Své uplatnění najdou také v koupelnách, kde působí čistým a zářivým dojmem. Jsou také i do reprezentativních prostor, hotelů a salónků, kterým dodají punc důležitosti a vznešenosti. Keramické obklady a dlažba Versace zaujme všechny ty, kteří mají rádi honosný, bohatý a výrazný styl.
 
TOPlist