Title

Laminam Linfa( Laminam )

studiokoupelen.czstudiokoupelen.cz
Laminam Linfa Cenere 143x300x0,3+ cm
Laminam Linfa Cenere 143x300x0,3+ cm
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz

Imitaci dřeva nabízí série velkoformátové dlažby a obkladů Laminam Linfa. Laminam je značka pro velké, lehké a technologicky kvalitní keramické desky. Vyrábí se ze směsi přírodních surovin, které se podrobí mokrému procesu mletí, přemění se na granule a zhutní se, poté se při teplotě 1200 stupňů v hybridních pecích vypálí a na okrajích ořeže. Povrch série Laminam Linfa je dokonalou reprodukcí designu dřeva se všemi jeho nuancemi a charakteristickým zabarvením. V nabídce najdeme dva odstíny šedé barvy, černou, hnědou a bílou. Formáty i barvy umožňují variabilní kombinace na podlahách i stěnách bytového a nekrčního interiéru. Série Laminam Linfa vnese do prostoru přirozený a harmonický půvab, který reprodukuje klid a přírodní krásu. Vyniká špičkovými technologickými vlastnostmi, jako jsou vysoká odolnost vůči všem chemickým prostředkům, velmi lehce se čistí bez poškození povrchu a vyniká vysokou odolností vůči opotřebování a poškrábání, je odolný vůči ohni a vysokým teplotám. Má také hygienický povrch, který neumožňuje tvorbu plísní a bakterií. Také neobsahuje organické pigmenty, odolává ultrafialovému záření.

Komentáře  

 
#1 Mirka 2014-03-05 09:16
Imitace dřeva je vždycky hezká, i když tyto dlažby na obrázku nejsou dost jasně rozpoznatelné. Trošku mě zarazil formát dlažby,ten si moc představit neumím, 143x300 cm, chtělo by to viděl v reálu.
Citovat
 

Italský výrobce Laminam představil světu keramických dlažeb a obkladů keramický produkt v největší velikosti a nejnižší tloušťce. Tento keramický materiál má stejný název, jako výrobce – Laminam a je k dispozici v tloušťce 3 mm a ve formátu 300 x100 cm. Laminam disponuje nebývalou všestranností při realizacích bytového i komerčního interiéru i exteriéru. Velké množství velkoformátů, různá tloušťka materiálu a špičková kvalita umožňují použít Laminam i na nevětrané fasády, střech, nábytek apod. Laminam byl vyroben v souladu s ekologickými požadavky, při jeho výrobě je použito výhradně přírodních produktů, takže při jeho zpracování a recyklaci nedochází k uvolňování škodlivin. Ve svých nadčasovýc sériích nabízí Laminam jvelké množství různých povrchů, designů, imitací a barev, které značně rozšiřují možnosti využití v nejen bytové architektuře, ale i v dříve nepředstavitelných místech.
TOPlist