Title

Armonie by Arte Casa Bianchi( Velkoformátové obklady )

studiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.cz
Armonie by Arte Casa Bianchi Bianco 20x45,2 cm, Armonie by Arte Casa Bianchi decoro Concept Azzuro Ret. 30x90 cm
Armonie by Arte Casa Bianchi Madalena 2,5x2,5 cm, Armonie by Arte Casa Bianchi Binaco 20x45,2 cm
Armonie by Arte Casa Bianchi Biocottura In Pasta Bianca 30x90 cm, Armonie by Arte Casa Bianchi Bianco Lucido 30x90 cm
Armonie by Arte Casa Bianchi Inserto Fiori Azul 20x45,2 cm, Armonie by Arte Casa Bacchetta Azul 1,5x45,2 cm, Armonie by Arte Casa Bianchi Lucido 20x45,2 cm, Armonie by Arte Casa Bianchi Azul 31,6x31,6 cm
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz

Barevností a velkým množstvím dekorů se vyznačuje kolekce obkladů a dlažeb Armonie by Arte Casa Bianchi. Kolekce Armonie by Arte Casa Bianchi působí velmi svěžím a elegantním dojmem a vynikne především v moderních koupelnách. Obklady a dlažba je Armonie by Arte Casa Bianchi je doplněna velkoformátovýmo obklady a dekory zdobené vlnkami a kresbami růží. Součástí kolekce Armonie by Arte Casa Bianchi je batevná mozaika ve velikosti 2,5x2,5 cm.

Komentáře  

 
#6 Terča 2014-10-15 16:31
moc hezké koupelny, vypadají úžasně, jedna hezčí než druhá, nachla mě fialová mozaika.
Citovat
 
 
#5 Monika 2013-10-16 13:43
Moc hezké koupelny, myslím, že bych si určitě vybrala. Ta fialová mozaika nemá chybu, ale i obklady či derorační obklady (vlnky) na prvním obrázku jsou moc hezké.
Citovat
 
 
#4 Babulka 2012-05-04 07:39
Citace Gabča:
Krásné obklady a dlažby. Moc se mi líbí fialová, obklad krásně zdobí mozaika. Taková koupelna by se mi líbila. Ale moc hezké jsou všechny.

Fialová mozaika je opravdu moc krásná. Ale i ostatní koupelny se mi líbí.Oba modré obklady jsou hezké, ale ani květinový motiv není k zahození. Myslím, že jsou všechny tyto koupelny moc pěkné.Je opravdu z čeho vybírat.
Citovat
 
 
#3 Marunka 2012-04-20 08:33
Moc krásné koupelny, líbí se mi všechny, dekory jsou moc hezké, barvy krásně sladěné, myslím, že by byla obtíž si vybrat.
Citovat
 
 
#2 Johana 2012-02-29 13:05
Ty modré vlnité dekory jsou rozhodně moc moderní, ale libý se mi. Moc hezká je taky ta fialová mozaika.
Citovat
 
 
#1 Gabča 2011-12-05 12:56
Krásné obklady a dlažby. Moc se mi líbí fialová, obklad krásně zdobí mozaika. Taková koupelna by se mi líbila. Ale moc hezké jsou všechny.
Citovat
 

Výrazným italským výrobcem keramických obkladů a dlažeb je společnost Armonie by Arte Casa. Tato významná keramická společnost je známá neustálou inovací a velkou škálou keramických produktů, kterou přizpůsobuje moderním trendům a poptávce ve světě obkladů a dlažeb. Produkty společnosti Armonie by Arte Casa jsou velmi žádané pro svou vynikající kvalitu technologického zpracování, vysokou odolností vůči chemickému i fyzickému zatížení, snadnou údržbou. Poptávka po keramických produktech značky Armonie by Arte Casa v celém světě neustále stoupá nejen mezi zákazníky, ale mezi známými bytovými designéry. V jeho široké nabídce najdete obklady a dlažbu s moderním, atraktivním designem, široké spektrum barev, povrchů a v nemalé řadě i velké množství formátů. Obklady a dlažba Armonie by Arte Casa najdou své využití v bytovém designu, při realizacích moderních koupelen, kuchyní, hal a jiných bytových místností. Vhodné jsou také komerční sféře, do obchodů, bank, a díky svým technickým vlastnostem najdou uplatnění také v tvorbě exteriérů.
TOPlist