Title

Lea Athena( Dlažby a obklady imitace mramoru )

studiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.cz
Lea Athena Onice Chiaro 35x100cm, Lea Athena Onice Chiaro 35x35cm
Lea Athena Onice Chiaro 35x100cm
Lea Athena Decoro Aster Onice Chiaro 35x100cm
Lea Athena Onice Chiaro 35x35cm
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz

Kolekce keramické dlažby a obkladů Lea Athena věrně reprodukuje mramor. Velké formáty, dokonalá imitace žilkování, jasný a lesklý povrch, to je charakteristika pro kolekci Lea Athena. Vyrábí se ve třech barevných odstínech a ve dvou formátech. Kolekce Lea Athena nabízí také půvabné dekory a barevnou mozaiku. Keramická dlažba a obklad Lea Athena je vhodná do celého interiéru na podlahy i stěny, kde vytváří elegantní a jasný prostor.

Komentáře  

 
#6 Bea 2013-10-25 12:27
Moc hezké obklady a moc mě zaujala bílá dlažba z druhého obrázku.
Citovat
 
 
#5 Lenka 2013-06-26 18:37
Moc hezké obklady a dlažby, vypadají přímo luxusně, takovou koupelnu mít....
Citovat
 
 
#4 Renata 2013-04-05 10:25
Imitace mramoru jsou skvělé na použití v obývácích do koupelen se tolik nehodí
Citovat
 
 
#3 Kamila 2012-06-08 13:53
Mramor a jeho imitace mi vždy připadali velice luxusní a elegantní protože se potom změní vzhled celé místnosti. U těchto ukázek tomu není jinak.
Citovat
 
 
#2 Nina 2012-05-02 07:39
Tak těmto obkladům opravdu říkám velkoformátové. Nejhezčí jsou jistě ty v bílé barvě.
Citovat
 
 
#1 Matěj 2012-02-20 14:31
Moje manželka miluje imitaci mramoru na dlažbách a obkladech. A má pravdu, vypadá moc luxusně a čistě..!!
Citovat
 

Lea Ceramiche navrhuje a vyrábí keramické obklady a dlažby pro všechny typy prostředí se schopností uspokojit většinou různé požadavky trhu. Experimentování, design, výzkum, technologie a kvalita: to jsou základní hodnoty pro Lea Ceramiche, společnost se sídlem ve Fiorano Modenese, která v průběhu posledních třiceti let významně přispěla k rozvoji odvětví obkladů a dlažby v Itálii. Ve vztahu k její obchodní aktivitě se společnost může honosit vysokou úrovní národního a mezinárodního pokrytí v kontinuálním růstu, s přítomností ve více než 60 zemích po celém světě.Lea Ceramiche má mimořádnou schopnost inovace. Je založena na neustálém důrazu na kvalitu a neustálém experimentování, díky moderním produktivním technologiím umožňuje výrobu široké škály okamžitě rozpoznatelných výrobků z hlediska stylové identity, technologického zpracování a designového obsahu. Lea Ceramiche ve skutečnosti nabízí mimořádnou škálu obkladů a dlažeb v dostatečném výběru barev a velikostí, všechny sbírky zahrnují širokou škálu dekorativních dlaždic a specialit.
TOPlist