Title
Úvod Fotogalerie koupelen CE.SI. Ce. Si. I Caraibi

Ce. Si. I Caraibi( CE.SI. )

studiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.cz
Ce. Si. I Caraibi CATALINA 2,5x2,5 cm
Ce. Si. I Caraibi TORTOLA 2,5x2,5 cm
Ce. Si. I Caraibi TORTOLA 2,5x2,5 cm
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz

Keramické glazované mozaiky a obklad Ce. Si. I Caraibi jsou typické tím, že jejich povrch tvoří jakoby popraskaný vzhled. V sérii najdeme osm sytých barev ve velikosti 2,5x2,5 cm a 10x10 cm. Série Ce. Si. I Caraibi vynikne především v moderních koupelnách, kterým dodá živou barevnost a svěží vzhled. Působí relaxačním a příjemným dojmem, pomůže vám vytvořit koupelnu, kde se budete cítit dobře.

Komentáře  

 
#3 Evica 2014-01-13 18:53
Hezká mozaika, myslím, že koupelna s mozajkou může vypadat moc dobře.
Citovat
 
 
#2 Eva 2012-10-02 16:53
Proč ne, koupelnu z mozaiky. Takové obklady se mi líbí, ale možná bych volila mozaiku jako dekor v kombinaci se stejnobarevným obkladem.
Citovat
 
 
#1 Vlaďka 2012-08-29 08:14
Pěkná mozaika, klidně si mozaikovou koupelnu dovedu představit. Líbí se mi takové obklady.
Citovat
 

Ce.Si. - Ceramica di Sirone byla založena v roce 1872 a specializuje se na výrobu jednobarevných keramických dlažeb a obkladů. Keramické produkty výrobe Ce.Si. se vyrábí na slinutém střepu a díky speciální technologické výrobě dlažba a obklady této značky disponují špičkovou kvalitou a tudíž jsou velmi žádané. Společnost CE.SI. neustále sleduje nejmodernější a nejžádanější trendy na světovém trhu, na které dokáže pružně reaguje a dokáže tak uspokojit nároky všech zákazníků. Ceramica CE.SI nabízí krásné série keramických dlažeb a obkladů, které mezi sebou variabilně ladí a mohou se tak mezi sebou libovolně kombinovat. Najdeme zde také velké množství barev, imtací, formátů, dekorů, mozaik a speciálních doplňků. Keramické obklady a dlažby výrobce CE.SI. uplatníme při realizacích moderních koupelen, kuchyní a celého bytového interéru, a to jak na podlahy i na stěny. Díky unikátním technologickým vlastnostem je keramické produkty CE.SI.možno použít i v místech se zvýšeným zatížením a provozem v komerční sféře.
TOPlist