Title
Úvod Fotogalerie koupelen CE.SI. Ce. Si. Artistica

Ce. Si. Artistica( CE.SI. )

studiokoupelen.czstudiokoupelen.cz
Ce. Si. Artistica Giotto 1x1 cm
Ce. Si. Artistica Goya 1x1 cm
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz

Série keramické mozaiky pod názvem Ce. Si. Artistica se vyrábí v šestnácti barevných kombinacích a ve formátu 1x1 cm. Najdeme zde sudené i teplé odstíny s lesklým povrchem. Série Ce. Si. Artistica je vhodná především do koupelen, které rizsvítí a dodá jim pocit harmonie a čistoty.

Komentáře  

 
#4 Žaneta 2013-05-28 08:03
Mozaika na první fotce je velice pěkná. Do koupelny je jak dělaná.
Citovat
 
 
#3 Marcela 2013-04-11 08:18
Krásná mozaika, do koupelny přímo jako stvořená. Obklady z mozaiky jsou moc zajímavé, jen nevím, jak je to s údržbou, není dost náročná?
Citovat
 
 
#2 Linda 2013-02-19 11:48
Odstín a kombinace barev je docela originální. Nejhezčí mozaika v této sérii je ta na prvním snímku.
Citovat
 
 
#1 Janka 2012-12-17 14:23
Ta fialová mozaika nemá chybu, něco takévho bych si předtavovala do kuchyně. Mos se mi líbí
Citovat
 

Ce.Si. - Ceramica di Sirone byla založena v roce 1872 a specializuje se na výrobu jednobarevných keramických dlažeb a obkladů. Keramické produkty výrobe Ce.Si. se vyrábí na slinutém střepu a díky speciální technologické výrobě dlažba a obklady této značky disponují špičkovou kvalitou a tudíž jsou velmi žádané. Společnost CE.SI. neustále sleduje nejmodernější a nejžádanější trendy na světovém trhu, na které dokáže pružně reaguje a dokáže tak uspokojit nároky všech zákazníků. Ceramica CE.SI nabízí krásné série keramických dlažeb a obkladů, které mezi sebou variabilně ladí a mohou se tak mezi sebou libovolně kombinovat. Najdeme zde také velké množství barev, imtací, formátů, dekorů, mozaik a speciálních doplňků. Keramické obklady a dlažby výrobce CE.SI. uplatníme při realizacích moderních koupelen, kuchyní a celého bytového interéru, a to jak na podlahy i na stěny. Díky unikátním technologickým vlastnostem je keramické produkty CE.SI.možno použít i v místech se zvýšeným zatížením a provozem v komerční sféře.
TOPlist