Title
Úvod Fotogalerie koupelen Casa Dolce Casa Casa Dolce Casa Contemporanea

Casa Dolce Casa Contemporanea( Casa Dolce Casa )

studiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.cz
Casa Dolce Casa Contemporanea Gera Antracite 30x60cm
Casa Dolce Casa Contemporanea Gera Beige 60x60cm
Casa Dolce Casa Contemporanea Gera Beige 45x45cm
Casa Dolce Casa Contemporanea Gera Grigio 60x60cm
Casa Dolce Casa Contemporanea Gera Marrone 60x60cm
Casa Dolce Casa Contemporanea Gera Marrone 10x60cm
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz

Casa Dolce Casa Contemporanea nabízí produkty v nadčasovém stylu a s technologií Casablend přichází s unikátními barevnými kombinacemi. Casa Dolce Casa Contemporanea klade důraz na detail a splňuje tak požadavky moderního životního stylu a kultury bydlení. Série Casa Dolce Casa Contemporanea je vhodná jak do soukromých, tak veřejných sektorů.

Komentáře  

 
#3 Květa 2012-12-06 08:26
Moc krásné obklady a dlažby, barevné komibinace jsou opravdu moc hezké líbí se mi i v té světlé i v tmavé barvě. Tyto obklady a dlažby se opravdu moc povedly.
Citovat
 
 
#2 Bohunka 2012-11-08 13:58
Mě přímo padla do oka dlažba na třetím obrázku, je to to, co bych si představovala, pak se mi moc líbí obklad z posledního obrázku,moc hezký.
Citovat
 
 
#1 Jiřina 2012-02-27 14:01
Moc pěkné obklady a dlažby. Moc se mi líbí dlažba na druhém obrázku. Ta vypadá moc hezky.
Citovat
 

Casa Dolce Casa je nová společnost v panoramatu celosvětových keramiček. Charakeristikou Casa Dolce Casa je vysoká kvalita a keativita. Casa Dolce Casa svými produkty vytváří harmonii v každodenním životě a nabízí spojení objektů, stylů a barev. Casa Dolce Casa investovala do novodobých technologií a dosáhla osobitých produktů se silnou variací grafiky a barevných tónů. Casa Dolce Casa spojuje vysokou kvalitu materiélů s estetickou hodnotou výrobků. Dlažby Casa Dolce Casa jsou vhodné pro návrhy bytových a komerčních produktů, jsou elegantní a funkční, splňující nejvyšší technologické standarty a vysokou technickou úroveň v oblasti designu. Produkty Casa Dolce Casa jsou vhodné do interiérového designu, a to jak do koupelny, kuchyně, obývacích pokojů či ložnice.

TOPlist