Title

Caesar More( Caesar )

studiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.cz
Caesar More Lux 60x60cm
Caesar More Nylus 60x60cm
Caesar More Mantham 30x60cm
Caesar More Mantham 60x60cm
Caesar More Coliseum 30x60cm
Caesar More Eclypse 30x60cm
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz

Caesar More je serií vysoce odolných keramických slinutých dlaždic, vhodných hlavně do intriérů. Vyrábí se ve dvanácti jemných barvách a čtyřech formátech. Působí velmi přirozeným, vzdušným dojmem a najde své široké upltnění v bytovém designu.

Komentáře  

 
#6 Karla 2013-02-26 09:18
Dlažba nevypadá zas až tak špatně, ale to jistě pouze v těchto více zatěžovaných prostorech v domě by tak dobře zase vypadat nemusela.
Citovat
 
 
#5 Alice 2013-01-15 09:33
Dlažby v této sérii vypadají, že toho dost vydrží, když se mohou používat ve více zatěžovaných místnostech, jako jsou na vizualizacích. Dlažby mají také velmi pěkné barvy, obzvláště světle šedá je hezká.
Citovat
 
 
#4 Magda 2012-12-19 13:36
Hezké keramické dlažby. Moc se mi líbí dlažba na předposledním obrázku, prostředí, do kterého je situována dává ten správný šmrnc. Povedla se. Ostatní dlažby jsou taky hezké a zajímavé.
Citovat
 
 
#3 Nina 2012-05-02 07:33
Hezká šedá dlažba na 4 fotografii, jen by se mi více líbila v obdélníkovém provedení.
Citovat
 
 
#2 Majka 2012-02-06 18:31
Mě se líbí všechny tyto dlažby, ale na prvním obrázku, tak lesklá dlažba, ta opravdu nemá chybu!
Citovat
 
 
#1 stuart 2011-11-30 11:15
To je, ale pěkná keramická dlažba v šedém odstínu jsou velice pěkné.
Citovat
 

Od roku 1988 je Caesar synonymem nejvyšší kvality keramické dlažby, dokonalým propojením technologického zpracování, funkčnosti a estetiky. Keramická dlažba Caesar je distribuována ve více než 80 zemích po celém světě. Používá se jak pro podlahy a obklady v zařízeních, tak pro různé druhy projektů. "Tam, kde se materiál stává kulturou" je filosofie společnosti počínající výzkumem a důkladnou znalostí materiálu. "Tam, kde se materiál se stává kulturou" se rozumí výběr a použití pouze nejlepších surovin z různých částí světa. "Tam, kde se materiál se stává kulturou" je také synonymem velkých technologických investic a přísné kontroly kvality, všech fází výrobního procesu, který je certifikován ISO 9001 od roku 1996. Caesar je také citlivý k životnímu prostředí a často jej respektuje. Z tohoto důvodu byl Caesar oceněn Evropskou známkou pro vysoce ekologickou kvalitu. Materiál od Caesar, dává na výběr z více než 4000 položek, rozdělených do 12 velikostí, 8 tlouštěk, a 4 povrchových úprav, vybavených dekory a uspořádanými kusy a se zárukou všech inspekcí a certifikačních institucí. "Tam, kde se materiál stává kulturou" je také zárukou trvalého a pečlivého závazku výzkumu, zaměřeného na výrobu exklusivních produktů. "Tam, kde se materiál stává kulturou", je respekt k životnímu prostředí. Caesar byla první italská keramička, která obdržela certifikát ISO 14001. "Tam, kde se materiál stává kulturou" je synonymem pro ohled na pracovní sílu, a to prostřednictvím jednotného a důsledného dodržování všech nejpřísnějších norem bezpečnosti a schopnosti vydržet na pracovištích. "Tam, kde se materiál kulturou" se rozumí jak kvalitní produkty, tak kvalitní služby: pre a post podporu prodeje, školení a informace o výrobku, technické manuály a webové stránky.
TOPlist