Title

Atlas Concorde Trust( Atlas Concorde )

studiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.cz
Atlas Concorde Trust Titanium 60X60 cm, Atlas Concorde Trust Titanium Brick 30X60 cm
Atlas Concorde Trust Copper 20X60 cm, Atlas Concorde Trust Copper 30X60 cm, Atlas Concorde Trust Copper 40X60 cm, Atlas Concorde Trust Copper 60X60 cm
Atlas Concorde Trust Silver 30X60 cm, Atlas Concorde Trust Silver Mosaico 30X30 cm
Atlas Concorde Trust Gold 30X30 cm
Atlas Concorde Trust Ivory 30X60 cm
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz

Novinkou výrobce Atlas Concorde je kolekce univerzálních keramických dlažeb a obkladů, které lze použít jak na stěny, tak na podlahy bytového interiéru. Kolekce Atlas Concorde Trust nabízí zdařilou imitaci různých druhů kamenů s reliéfním povrchem. Barevně vytvářejí jemné přechody a hry různých odstínů tak, jak je to skutečného kamene. Významným doplňkem a dekorem je pásková mozaika v základních barvách, která je zastoupena dvěma velikostmi o rozměrech 30x 60 cm a 30x30cm. Kolekce Atlas Concorde Trust působí velmi atypickým dojmem, připomínající spíše starověké obydlí a snese výraznější a extravagantnější bytové doplňky.

Komentáře  

 
#2 Hana 2012-08-15 07:30
skvěle použitá dlažba na třetí fotografii. Takováto světle šedá dlažba v interiéru se mi opravdu velmi líbí a především to, že je vyrobena s matným povrchem.
Citovat
 
 
#1 L2or 2011-12-09 13:22
Úchvatná a elegantní keramická dlažba všechny obrázky této série keramické dlažby jsou nádherné.
Citovat
 

Značka Atlas Concorde se vyznačuje špičkovou kvalitou svých keramických výrobků, vysokou odolností vůči opotřebení a namáhání a snadno se udržují. Atlas Concorde nabízí široký sortiment výrobků, určených k uspokojení každého plánování i pro nejnáročnější zákazníky. Italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Atlas Concorde byl založen v roce 1969. Společnost Atlas Concorde je jedním z vedoucích hráčů na světě ve výrobě dlažby a obkladů. Jedná se o mateřskou společnost Gruppo Concorde, která určuje trendy obkladů a dlažeb na světovém trhu. Těchto úspěchů dosáhla společnost díky neustálému výzkumu a vývoji technologických procesů. Surové materiály jsou pečlivě tříděny, práce a výroba neustále monitorovány. Společnost Atlas Concorde klade důraz především na poslední trendy, architekturu a moderní design.
TOPlist