Title
Úvod Fotogalerie koupelen Armonie by Arte Casa Armonie by Arte Casa Wood

Armonie by Arte Casa Wood( Armonie by Arte Casa )

studiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.cz
Armonie by Arte Casa Wood Noce 12,5x50 cm
Armonie by Arte Casa Wood Caffé 12,5x50 cm
Armonie by Arte Casa Wood Noce 12,5x50 cm
Armonie by Arte Casa Wood Noce 12,5x50 cm
Armonie by Arte Casa Wood Caffé 12,5x50 cm
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz

Armonie by Arte Casa Wood je kolekce keramické dlažby s moderním designem dřeva. Kolekce se vyrábí ve třech odstínech hnědé s lehce strukturovaným povrchem. V nabídce je formát 12,5x50cm. Keramická dlažba Armonie by Arte Casa Wood je příjemná na omak, působí teple a jemně. Díky svému modernímu designu je vhodná do celého bytového interiéru.

Komentáře  

 
#7 Klára 2013-09-26 12:59
Moc hezké dlažby, imitaci dřeva mám ráda,na chalupu jsou perfektní. Moc se mi líbí.
Citovat
 
 
#6 Karel 2013-03-11 14:19
Dlažba má zajímavou imitaci dřeva, na chalupu perfektní
Citovat
 
 
#5 Mirka 2013-02-19 18:22
Zajímavé dlažby, na třetím obrázku je to imitace nějakého "o´staršího dřeva! to by se mi líbílo někam na chalupu. Vypadá to celkem věrně.
Citovat
 
 
#4 Ivana M. 2012-06-19 12:24
Moc zajímavá imitace dřeva, takové dlažby jsou bezesporu vyjímečné. Ale chce to prostředí, do kterého prostě zapadnou. Já bych asi osobně volila dlažbu z obr. č 2, ta mi padla do oka, ale na chalupu by se daly použít jistě i ty ostatní dlažby, mají velice zajímavý design.
Citovat
 
 
#3 Anna 2012-04-16 09:05
Ten tmavě hnědý odstín dlažby je bezesporu podle mě nejhezčí. Na těch fotografiích mají zajímavé dekory takže to vypadá všechno moc hezky, ale bez je nejhezčí ten hnědý, určitě.
Citovat
 
 
#2 Michaela 2012-04-02 14:17
Z větší vzdálenosti se ty dlažby jeví jako napodobeniny dřeva, ale z blízka, jako kamene. Mají velmi neobvyklý vzhled.
Citovat
 
 
#1 Zita 2012-03-13 16:18
Dlažby, které napodobují dřevo má velmi ráda, jen kdyby byly ve větší velikosti a v té černé by vůbec nemusely být
Citovat
 

Výrazným italským výrobcem keramických obkladů a dlažeb je společnost Armonie by Arte Casa. Tato významná keramická společnost je známá neustálou inovací a velkou škálou keramických produktů, kterou přizpůsobuje moderním trendům a poptávce ve světě obkladů a dlažeb. Produkty společnosti Armonie by Arte Casa jsou velmi žádané pro svou vynikající kvalitu technologického zpracování, vysokou odolností vůči chemickému i fyzickému zatížení, snadnou údržbou. Poptávka po keramických produktech značky Armonie by Arte Casa v celém světě neustále stoupá nejen mezi zákazníky, ale mezi známými bytovými designéry. V jeho široké nabídce najdete obklady a dlažbu s moderním, atraktivním designem, široké spektrum barev, povrchů a v nemalé řadě i velké množství formátů. Obklady a dlažba Armonie by Arte Casa najdou své využití v bytovém designu, při realizacích moderních koupelen, kuchyní, hal a jiných bytových místností. Vhodné jsou také komerční sféře, do obchodů, bank, a díky svým technickým vlastnostem najdou uplatnění také v tvorbě exteriérů.
TOPlist