Title
Úvod Fotogalerie koupelen Armonie by Arte Casa Armonie by Arte Casa Vintage

Armonie by Arte Casa Vintage( Armonie by Arte Casa )

studiokoupelen.cz
Armonie by Arte Casa Vintage Bianco matt 30x60cm, Armonie by Arte Casa Vintage nero 30x60cm, Armonie by Arte Casa Vintage Inserto Bacche Bianco-Nero 30x60cm
studiokoupelen.cz

Armonie by Arte Casa je výrobce série Vintage, která je tvořena keramickými výrobky v převážně černé a bílé barvě. Tato série obsahuje obklady a dekorativní prvky používané na obložení koupelen a podobně využívancých a zatěžovaných prostor.

Komentáře  

 
#6 Jana B. 2014-06-30 17:32
Moc hezký obklad, líbí se mi, černobílý dekor je jemný a dodá koupelně šmrnc. Hezká koupelna.
Citovat
 
 
#5 Dana 2014-06-25 19:58
Moc se mi obklad líbí, kombinace černo-bílá je krásná, v jiné barevě si ho umím taky představit.
Citovat
 
 
#4 Kamča 2013-05-31 07:32
Citace Dáša:
Velice zajímavý obklad, ale já osobně bych jej brala v jiné barevné kombinaci, černobílou moc nemusím, hlavně do koupelny. Ale jinak je dekor nádherný.

Já taky u obkladů černobílou nemusím, ale toto se mi celkem líbí, dekor je vcelku jemný. I když jinou barevnou kombinaci bych možná brala raději, ale to je jen věc zázoru.
Citovat
 
 
#3 Kája 2013-03-28 11:00
Ten květinový dekor je tedy dost dobrý. Černé květiny, opravdu originální.
Citovat
 
 
#2 Dáša 2012-12-20 08:43
Velice zajímavý obklad, ale já osobně bych jej brala v jiné barevné kombinaci, černobílou moc nemusím, hlavně do koupelny. Ale jinak je dekor nádherný.
Citovat
 
 
#1 Lucie 2012-08-22 07:32
Nádherný dekorový obklad. Jistě by bylo vhodné ho použít nejen do koupelen, ale také do interiérových místností.
Citovat
 

Výrazným italským výrobcem keramických obkladů a dlažeb je společnost Armonie by Arte Casa. Tato významná keramická společnost je známá neustálou inovací a velkou škálou keramických produktů, kterou přizpůsobuje moderním trendům a poptávce ve světě obkladů a dlažeb. Produkty společnosti Armonie by Arte Casa jsou velmi žádané pro svou vynikající kvalitu technologického zpracování, vysokou odolností vůči chemickému i fyzickému zatížení, snadnou údržbou. Poptávka po keramických produktech značky Armonie by Arte Casa v celém světě neustále stoupá nejen mezi zákazníky, ale mezi známými bytovými designéry. V jeho široké nabídce najdete obklady a dlažbu s moderním, atraktivním designem, široké spektrum barev, povrchů a v nemalé řadě i velké množství formátů. Obklady a dlažba Armonie by Arte Casa najdou své využití v bytovém designu, při realizacích moderních koupelen, kuchyní, hal a jiných bytových místností. Vhodné jsou také komerční sféře, do obchodů, bank, a díky svým technickým vlastnostem najdou uplatnění také v tvorbě exteriérů.
TOPlist