Title
Úvod Fotogalerie koupelen Armonie by Arte Casa Armonie by Arte Casa Trunx

Armonie by Arte Casa Trunx( Armonie by Arte Casa )

studiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.cz
Armonie by Arte Casa Trunx Crema lappato 15x90cm
Armonie by Arte Casa Trunx Crema lappato 15x90cm
Armonie by Arte Casa Trunx Beige lappato 60x60cm
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz

Trunx je kolekcí jejíž výrobky mají lesklý povrch a jsou imitací dřeva. Produkty se řadí mezi velkoformátové dlažby a nabízejí se v několika barevných provedeních. Celá tato série je tvořena velmi elegantními a dekorativnými výrobky.

Komentáře  

 
#4 Radek 2013-04-22 07:27
Tyto dlažby mě docela překvapily. To, že se vyrábí také dlažby imitují dřevo je pro mě neustále novinkou.
Citovat
 
 
#3 Adéla 2013-02-28 14:52
Obývací pokoj je velmi nádherný
Citovat
 
 
#2 Ivanka 2012-12-07 17:17
Moc hezké dlažby, zaujal mě ten detail dlažby na posledním obrázku, vypadá moc zajímavě. Ještě jsem se s něčím takovým nesetkala.
Citovat
 
 
#1 Blanka 2012-11-29 09:14
Tyto dlažby jsou naprosto unikátní. Podobné rozměry a barevné variace dlažeb jsem viděla jen málo kde. Nejhezčí je ta na prvním snímku.
Citovat
 

Výrazným italským výrobcem keramických obkladů a dlažeb je společnost Armonie by Arte Casa. Tato významná keramická společnost je známá neustálou inovací a velkou škálou keramických produktů, kterou přizpůsobuje moderním trendům a poptávce ve světě obkladů a dlažeb. Produkty společnosti Armonie by Arte Casa jsou velmi žádané pro svou vynikající kvalitu technologického zpracování, vysokou odolností vůči chemickému i fyzickému zatížení, snadnou údržbou. Poptávka po keramických produktech značky Armonie by Arte Casa v celém světě neustále stoupá nejen mezi zákazníky, ale mezi známými bytovými designéry. V jeho široké nabídce najdete obklady a dlažbu s moderním, atraktivním designem, široké spektrum barev, povrchů a v nemalé řadě i velké množství formátů. Obklady a dlažba Armonie by Arte Casa najdou své využití v bytovém designu, při realizacích moderních koupelen, kuchyní, hal a jiných bytových místností. Vhodné jsou také komerční sféře, do obchodů, bank, a díky svým technickým vlastnostem najdou uplatnění také v tvorbě exteriérů.
TOPlist