Title
Úvod Fotogalerie koupelen Armonie by Arte Casa Armonie by Arte Casa Romantica

Armonie by Arte Casa Romantica( Armonie by Arte Casa )

studiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.cz
Armonie by Arte Casa Romantica Beige Lapatto 60x90 cm, Armonie by Arte Casa Romantica Listello Mosaico Moka/Beige 6,4x30 cm
Armonie by Arte Casa Romantica Bianco Lapatto 60x90 cm, Armonie by Arte Casa Romantica grigio Lapatto 60x90 cm
Armonie by Arte Casa Romantica Nero Lapatto 30x90 cm
Armonie by Arte Casa Romantica Nero Lapatto 30x90 cm
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz

Armonie by Arte Casa Romantica je kolekce nádherných keramických obkladů a dlažby v imitaci mramoru. Kolekce Armonie by Arte Casa Romantica se vyrábí v pěti odstínech kamene s jeho jemným žilkováním. Kolekce Armonie by Arte Casa Romantica je k dispozici ve velikostech 30x90cm, 30x30 cm a 15x30 cm. V nabídce kolekce Armonie by Arte Casa Romantica je barevná mozaika ve velikosti 3x3x cm. Keramické obklady a dlažba Armonie by Arte Casa Romantica je vhodná na podlahy i stěny celého bytového interiéru, kde působí luxusním a nadčasovým dojmem.

Komentáře  

 
#6 Ivanka 2013-03-06 10:35
Celkově mě tyto obklady i dlažba přijdou hodně studené a neosbní. Tmavý odstín vypadá zajímavě, ale domů bych to nechtěla.
Citovat
 
 
#5 Martina 2012-10-04 21:31
Moc pěkná dlažba na třetím obrázku. Je hodně zajímavá, líbila by se mi do obýváku.
Citovat
 
 
#4 Elis 2012-04-30 08:36
Osobně dávám přednost matným dlažbám, ale ta černá dlažba na poslední fotografii má něco do sebe. Také mne zaujaly ty obklady a dlažby na druhém snímku, ovšem takováto koupelna by se jistě špatně udržovala protože by tam bylo vše vidět.
Citovat
 
 
#3 Andrea 2012-03-15 15:19
Černé mramorové dlažby se mi velmi líbí. Podle mě je jejich nejlepší použití v obýváku nebo ložnicích.
Citovat
 
 
#2 Zita 2012-03-13 16:15
Ta bílá koupelna má krásnou barvu, velice se mi líbí, že jsou ty obklady a dlažby, krásně lesklé
Citovat
 
 
#1 lenka 2012-02-28 10:53
Ta bílá koupelna s šedou je velice zvláštní, design té vany se mi moc lýbý, ale musí být strašně nepraktická. Nejhezčí obklady tady jsou bezesporu ty černé. Jsou moc elegantní
Citovat
 

Výrazným italským výrobcem keramických obkladů a dlažeb je společnost Armonie by Arte Casa. Tato významná keramická společnost je známá neustálou inovací a velkou škálou keramických produktů, kterou přizpůsobuje moderním trendům a poptávce ve světě obkladů a dlažeb. Produkty společnosti Armonie by Arte Casa jsou velmi žádané pro svou vynikající kvalitu technologického zpracování, vysokou odolností vůči chemickému i fyzickému zatížení, snadnou údržbou. Poptávka po keramických produktech značky Armonie by Arte Casa v celém světě neustále stoupá nejen mezi zákazníky, ale mezi známými bytovými designéry. V jeho široké nabídce najdete obklady a dlažbu s moderním, atraktivním designem, široké spektrum barev, povrchů a v nemalé řadě i velké množství formátů. Obklady a dlažba Armonie by Arte Casa najdou své využití v bytovém designu, při realizacích moderních koupelen, kuchyní, hal a jiných bytových místností. Vhodné jsou také komerční sféře, do obchodů, bank, a díky svým technickým vlastnostem najdou uplatnění také v tvorbě exteriérů.
TOPlist