Title
Úvod Fotogalerie koupelen Armonie by Arte Casa Armonie by Arte Casa Mosaico Monocromo

Armonie by Arte Casa Mosaico Monocromo( Armonie by Arte Casa )

studiokoupelen.czstudiokoupelen.cz
Armonie by Arte Casa Mosaico Monocromo Bianco 2,5x2,5 cm, Armonie by Arte Casa Mosaico Pittori Goya 2,5x2,5 cm
Armonie by Arte Casa Mosaico Monocromo Bianco 2,5x2,5 cm, Armonie by Arte Casa Mosaico Pittori Goya 2,5x2,5 cm
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz

Mosaico Monocromo je další kolekcí keramických mozaik italského výrobce Armonie by Arte Casa. Vyrábí se v osmi výrazných barvách bílé, šedé, hnědé, zelené, krémové, červené, a modré. Velikost mozaiky je 2,5x2,5 cm. Kolekce Armonie by Arte Casa Mosaico Monocromo působí díky svým barvám svěže a výrazně. Vynikne především v moderních koupelnách, které dokáže skvěle prosvítit a oživit.

Komentáře  

 
#1 Mirka 2013-04-30 08:16
Nevím, v této modrobílé by mozaikový obklad nebyl přímo můj šálek čaje, v jiném barevném provedení možná ano, ale tato na mě působí dost studeně. Ale jak jsem se dočetla, vyrábí se v sedmi barvách, tak by se určitě dalo vybrat.
Citovat
 

Výrazným italským výrobcem keramických obkladů a dlažeb je společnost Armonie by Arte Casa. Tato významná keramická společnost je známá neustálou inovací a velkou škálou keramických produktů, kterou přizpůsobuje moderním trendům a poptávce ve světě obkladů a dlažeb. Produkty společnosti Armonie by Arte Casa jsou velmi žádané pro svou vynikající kvalitu technologického zpracování, vysokou odolností vůči chemickému i fyzickému zatížení, snadnou údržbou. Poptávka po keramických produktech značky Armonie by Arte Casa v celém světě neustále stoupá nejen mezi zákazníky, ale mezi známými bytovými designéry. V jeho široké nabídce najdete obklady a dlažbu s moderním, atraktivním designem, široké spektrum barev, povrchů a v nemalé řadě i velké množství formátů. Obklady a dlažba Armonie by Arte Casa najdou své využití v bytovém designu, při realizacích moderních koupelen, kuchyní, hal a jiných bytových místností. Vhodné jsou také komerční sféře, do obchodů, bank, a díky svým technickým vlastnostem najdou uplatnění také v tvorbě exteriérů.
TOPlist