Title
Úvod Fotogalerie koupelen Armonie by Arte Casa Armonie by Arte Casa Mosaico Baie

Armonie by Arte Casa Mosaico Baie( Armonie by Arte Casa )

studiokoupelen.cz
Armonie by Arte Casa Mosaico Baie San Pablo 1,6x1,6 cm
studiokoupelen.cz

Armonie by Arte Casa Mosaico Baie je série skleněné mozaiky, která nabízí krásnou hrou barev a lesku. Vyrábí se v devíti barevných variacích a ve velikosti 1,6x1,6 cm. Vysoký lesky a svěží barvy jsou vhodné především do moderních koupelen, které se rozzáří a rozsvítí. Série mozaik Armonie by Arte Casa Mosaico Baie působí optimisticky, svěže a harmonicky.

Komentáře  

 
#2 Magda 2014-10-22 17:47
Taky se mi mozaika líbí, myslím, že do koupelen by byla moc hezká.
Citovat
 
 
#1 Věrka 2014-09-24 18:00
Škoda, že je tady jen jedna barva, mozaika vypadá zajímavě, ráda bych viděla i další barevná provedení. Krásný obklad do koupelny.
Citovat
 

Italský výrobce keramických dlažeb a obkladů Armonie by Arte Casa patří mezi velmi úspěšné společnosti v oblasti keramiky na současném světovém trhu. Své úspěchy získal jak dynamičností a pracovním nasazením zaměstnanců, tak díky velké škále keramických produktů, které neustále inovuje a zdokonaluje dle požadavků náročného trhu a módních trendů. Výsledkem jsou atraktivní série keramických obkladů a dlažeb s dokonalým designem a špičkovou technickou úrovní. Keramické obklady a dlažba Armonie by Arte Casa jsou žádané také díky flexibilitě použití jak v interiérech, tak i v exteriérovýchprostorách.  
TOPlist