Title
Úvod Fotogalerie koupelen Armonie by Arte Casa Armonie by Arte Casa Imperial

Armonie by Arte Casa Imperial( Armonie by Arte Casa )

studiokoupelen.cz
Armonie by Arte Casa Imperial Beige 40x80 cm
studiokoupelen.cz

Novinkou výrobce Armonie by Arte Casa je kolekce keramických obkladů a dlažby s názvem Imperial. Je to kolekce, která je vhodná do všech bytových prostor, obývacích pokojů a do koupelen, na podlahy i stěny, a navozuje pocit útulnosti a klidu. Keramické obklady a dlažby Armonie by Arte Casa Imperial se vyrábějí s matným povrchem, jež má sametový vzhled.

Komentáře  

 
#3 Andrea 2012-09-26 12:26
Moc zajímavá dlažba, líbí se mi matná povrchová úprava, i barevné provedení dlažby. Myslím, že se hodí do každého interiéru.
Citovat
 
 
#2 Johana 2012-02-29 13:08
Tahle světlá dlažba a obzvlášť lesklá je moc hezká. Většinou narážím jen na dlažby, které jsou matné a už dlouho jsem hledala nějakou lesklou.
Citovat
 
 
#1 Marta 2011-09-07 11:26
Toto se mi moc líbí, obklady i dlažba ve stejném provedení, zajímavé. A vyhovuje mi i matné provedení. Paráda.
Citovat
 

Výrazným italským výrobcem keramických obkladů a dlažeb je společnost Armonie by Arte Casa. Tato významná keramická společnost je známá neustálou inovací a velkou škálou keramických produktů, kterou přizpůsobuje moderním trendům a poptávce ve světě obkladů a dlažeb. Produkty společnosti Armonie by Arte Casa jsou velmi žádané pro svou vynikající kvalitu technologického zpracování, vysokou odolností vůči chemickému i fyzickému zatížení, snadnou údržbou. Poptávka po keramických produktech značky Armonie by Arte Casa v celém světě neustále stoupá nejen mezi zákazníky, ale mezi známými bytovými designéry. V jeho široké nabídce najdete obklady a dlažbu s moderním, atraktivním designem, široké spektrum barev, povrchů a v nemalé řadě i velké množství formátů. Obklady a dlažba Armonie by Arte Casa najdou své využití v bytovém designu, při realizacích moderních koupelen, kuchyní, hal a jiných bytových místností. Vhodné jsou také komerční sféře, do obchodů, bank, a díky svým technickým vlastnostem najdou uplatnění také v tvorbě exteriérů.
TOPlist