Title
Úvod Fotogalerie koupelen Armonie by Arte Casa Armonie by Arte Casa Bianco&Nero

Armonie by Arte Casa Bianco&Nero( Armonie by Arte Casa )

studiokoupelen.cz
Armonie by Arte Casa Bianco&Nero Bianco Lucido 30x60cm, Armonie by Arte Casa Bianco&Nero Inserto Rombi Nero 30x60cm, Armonie by Arte Casa Bianco&Nero Nero Lucido 30x60cm
studiokoupelen.cz

Koupelnová série v bílé a černé barvě se zajímavými dekory a jemnými bílo-černými listelami. Série Bianco&Nero vytváří v místnostech velice moderní a luxusní vzhled.

Komentáře  

 
#5 Bohunka 2013-06-12 20:48
Zajímavá série, obklady jsou hezké a dekor velmi jemný.
Citovat
 
 
#4 Eliška 2013-05-22 10:01
Citace Jindra:
Škoda, že z té koupelny je vidět jen tak malá část. Určitě bych ji ráda viděla celou, musí vypadat zajímavě, dekor se m celkem líbí.

Taky si myslím, že koupelna bude vypadat zajímavě a jemně. Dekor je velmi jemný, líbí se mi.
Citovat
 
 
#3 Blanka 2012-11-29 08:39
Bílo černé obklady jsou dost moderní v nynější době. To samé také platí u podobných dekorativních obkladech a listel.
Citovat
 
 
#2 Jindra 2012-11-27 20:09
Škoda, že z té koupelny je vidět jen tak malá část. Určitě bych ji ráda viděla celou, musí vypadat zajímavě, dekor se m celkem líbí.
Citovat
 
 
#1 Mirka 2012-10-22 12:35
Toto je hodně velká "moderna", ale líbí se mi, ten dekor je velmi jemný. S černými doplňky může vytvořit opravdu velmi zajímavou koupelnu.
Citovat
 

Výrazným italským výrobcem keramických obkladů a dlažeb je společnost Armonie by Arte Casa. Tato významná keramická společnost je známá neustálou inovací a velkou škálou keramických produktů, kterou přizpůsobuje moderním trendům a poptávce ve světě obkladů a dlažeb. Produkty společnosti Armonie by Arte Casa jsou velmi žádané pro svou vynikající kvalitu technologického zpracování, vysokou odolností vůči chemickému i fyzickému zatížení, snadnou údržbou. Poptávka po keramických produktech značky Armonie by Arte Casa v celém světě neustále stoupá nejen mezi zákazníky, ale mezi známými bytovými designéry. V jeho široké nabídce najdete obklady a dlažbu s moderním, atraktivním designem, široké spektrum barev, povrchů a v nemalé řadě i velké množství formátů. Obklady a dlažba Armonie by Arte Casa najdou své využití v bytovém designu, při realizacích moderních koupelen, kuchyní, hal a jiných bytových místností. Vhodné jsou také komerční sféře, do obchodů, bank, a díky svým technickým vlastnostem najdou uplatnění také v tvorbě exteriérů.
TOPlist