Title
Úvod Fotogalerie koupelen Apavisa Apavisa Rendering

Apavisa Rendering( Apavisa )

studiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.cz
Rendering black natural decor 60x60 cm, Rendering black natural 60x60 cm
Redering grey natural 60x60 cm
Rendering marfil natural decor 60x60 cm, Rendering marfil natural mosaico 5x10 cm
Rendering moss natural 60x60 cm
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz

Kolekce Rendering je zástupcem jednoduchého elegantního stylu keramických obkladů a dlažeb. Sérii tvoří čtyři neutrální barevné varianty. Za pozornost stojjí především dlažba na jejíž strukturu povrchu tvoří vytlačené obrázky, které mohou evokovat například mapu. Dlažba je otěruvzdorná a vhodná především do interiérů jako kuchyně či komerčních prostor.

Komentáře  

 
#2 Evča 2013-08-22 14:02
Nevím proč, ale dlažby jsou sice hezké, ale v prostředí, ve kterém jsou položeny působí nějak neútulně. Na mě působí studeným dojmem.
Citovat
 
 
#1 Martina 2012-09-18 07:49
Hezké barevné nabídky dlažeb. Ovšem podle mne provedení položení těchto keramických výrobků je dost nešťastné. Lépe by vynikly v menších prostorech.
Citovat
 

Apavisa porcelanico je předním výrobcem v oblasti výroby a uvádění na trh vysoce slinuté keramiky. Se zástupci ve více než 90 zemích nabízí Apavisa na světovém trhu stále vhodné a přesné odpovědi, stejně jako produkt, který dává pracovníkům a spotřebitelům důvěru, že každý velký projekt jej potřebuje. Apavisa má stálou nabídku s rozsáhlou škálou obkladů a dlažeb. Její tři skupiny lze rozlišit v tyto produkty: Technické výrobky:Mramory, žuly, barvu, …; Kamene; Nové materiály. Obklady a dlažba Apavisa poskytují nejvyšší kvalitu, vynikající technické vlastnosti a dekorativní výhody. Jediným omezením je vaše vlastní představivost. To vše umožnilo Apavise provádět více než 3000 velkých projektů po celém světě jen za poslední rok.
TOPlist