Title

Apavisa Oldstone( Apavisa )

studiokoupelen.czstudiokoupelen.czstudiokoupelen.cz
Oldstone beret antracita 30x60
Oldstone beret grana 30x60, Oldstone beret verde listelo 8x60, Oldstone beret verde listelo 8x30, Oldstone beret verde taco 8x8
Oldstone beret gris 30x60
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz
studiokoupelen.cz

Oldstone patří opět jako většina sérií keramičky Apavisa do skupiny Stone. Kolekce působí velmi moderním a elegantním dojmem. Barvy vytváří "žíhaný" efekt. Střídají se tmavší odstíny se světlejšími. Oldstone se hodí do interiéru a díky vysoké kvalitě a odolnosti i do exteriéru.

Komentáře  

 
#2 Zita 2012-06-01 11:43
Veškeré dlažby ve vyobrazené sérii mají velmi elegantní vzhled. Nejhezčí a nejzajímavější je pro mne koupelna na první fotografii.
Citovat
 
 
#1 Františka 2012-03-09 13:28
Koupelna v takové tmavé barvě mi připadá strašně studená, já bych tam moc dlouho nevydržela.
Citovat
 

Apavisa porcelanico je předním výrobcem v oblasti výroby a uvádění na trh vysoce slinuté keramiky. Se zástupci ve více než 90 zemích nabízí Apavisa na světovém trhu stále vhodné a přesné odpovědi, stejně jako produkt, který dává pracovníkům a spotřebitelům důvěru, že každý velký projekt jej potřebuje. Apavisa má stálou nabídku s rozsáhlou škálou obkladů a dlažeb. Její tři skupiny lze rozlišit v tyto produkty: Technické výrobky:Mramory, žuly, barvu, …; Kamene; Nové materiály. Obklady a dlažba Apavisa poskytují nejvyšší kvalitu, vynikající technické vlastnosti a dekorativní výhody. Jediným omezením je vaše vlastní představivost. To vše umožnilo Apavise provádět více než 3000 velkých projektů po celém světě jen za poslední rok.
TOPlist